Jest człowiekiem pracowitym jak pszczoła, a jego praca służy innym . Opisz taką osobę opowiedz o jej działaniach i wyjasnij dlaczego zasluguje na szacunek .
1.Jak zobaczę , że z internetu biorę spam .
2.Lepiej nie brac bo sprawdze.
Szybkoooo ...

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-21T12:17:36+01:00
Osoba która jest pracowita jak pszczoła, to osoba która pomaga innym. Wyróżnia się ona pilnością i pracowitością. Często podejmuje się nowych zadań, by jak najwięcej zrobić dla innych. Pracuje ona np. jako wolontariusz w hospicjach, szpitalach, domach opieki czy w domach dziecka. Pomaga ona ludziom którzy tego bardzo potrzebują, osobą chorym, starszym, samotnym. Umie ona pocieszyć i wysłuchać każdego potrzebującego. Pomaga ona zbierać pieniądze na różne sprzęty medyczne, na budowę nowych placówek opieki, na jedzenie, zabawki i pomoce naukowe dla potrzebujących dzieci. Człowiek taki bierze udział w wielu akcjach charytatywnych np. w WOŚP czy Pola Nadziei . Osobę taką powinniśmy szanować za to, że bezinteresownie pomaga innym. A przede wszystkim za to, że poświęca swój czas na tą pomoc. W czasach jakich teraz żyjemy jest naprawdę bardzo mało takich ludzi " pracowitych jak pszczoła", a są bardzo potrzebni. Za to wszystko właśnie powinniśmy szacować i podziwiać takiego człowieka.

Mam nadzieję, że tyle wystarczy, bo więcej już nie dam wymyślić. Temat ten miałam na egzaminie szóstoklasisty więc powinno być dobrze napisane.
1 2 1