Odpowiedzi

2010-03-21T13:27:42+01:00
Zmierzch to bardzo wciągająca książka łącząca cechy horroru i romantyzmu.
W książce występuje dziewczyna o imieniu Bella, która zakochuje się w wampirze.
2010-03-21T13:50:10+01:00
Film "Scooby Doo 2:Potwory na gigancie" obejrzałam właściwie przez przypadek, gdy nudziłam sie w czasie choroby. Dawno wyrosłam z bajek o psim detektywie, dlategpo wyobrazałem sobie, że nie zobaczę w tym filmie nic ciekawego. Tymczasem byłam mile zaskoczona.
A. Przede wszystkim zwróciłam uwagę na charakteryzacje poszczególnych bohaterów.wszyscy bili podobni do swych kreskówkowych odpowiedników!wszyscy łącznie ze Scooby Doo, poniewaz akurat ta postać została w filmie wytworzona komputerowo. Zapewne trudno jest grac z aktorem, którego nie widac, dlatego szczególne uznanie należy się aktorowi odtwarzającemu rolę Kudłatego. Wypadł on naprawdę wiarygodnie-oglądając film prawie nie zwraca sie uwagi na fakt, że główny bohater to wytwór komputera.
A. Na pochwałę zasługuje również sposób przedstawienia świata w którym żyją Scooby Doo i jego kompani. Reżyser filmu (Raja Gosnell) nie chciał, by widzowie mieli wrażenie, że akcja rozgrywa się w rzeczywistym świecie. Psi detektyw i jego przyjaciele wystepują więc w nienaturalnie kolorowych miejscach i wśród dekoracji przypominających scenerię znaną z bajki. Dzięki temu przygody Scooby'ego są jeszcze śmieszniejsze. Całości zamysłu reżysera dopełniają świetnie dobrana muzyka i dobre efekty specjalne.
A. Moim zdaniem film "Scooby Doo 2:Potwory na gigancie" mogą oglądać zarówno dzieci, jak i młodzież. Byc może, spodobałby sie on również dorosłym, chociaż zapewne nie wszystkim.
A. - akapit
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-21T14:05:43+01:00
Recenzja filmu Alicja z krainy czarów jest to film fantastyczny w którym główny bohater czyli Alicja podąża za króliczkem który zaprowadził ją do krainy czarów wylądowała w pokoju w którym jest pełno drzwi a na stole leży klucz prubuje je otworzyć ale klucz pasuje do najmniejszych w które się niemieści znalazłąwięc pod stołem ciastko zmniejszające i dała radę przejść przez dziwi gdy wyszła zobaczyła mysz i dwojga bliżniaków którzy zaprowadzili ja do gąsienicy która opowiedzała Alicji że to ona wyzwoli krainie z pod władania czerwonej królowej alicja niemogła w to uwierzyć gdy nagle armia królowej czerwonej dowiedzała się zaczeły się poszukiwania gdy Alicja dostała się do kapelusznika to kapelusznik zmniejszył ją żeby mażna było ją włożyć do dzbanka i gdy straż czerwonej królowej przybyła nie znalezli Alicji puzniej kapelusznik z Alicją wykradli miecz na smoka czerwonej królowej i poszli do białej królowej potem miała być wojna między czerwonam a białom kólowom Alicja pokonała złego smoka i w tedy biała królowa znowu mogła żądzić krainą czarów a kapelusznik był mistrzem tańca i zatańczył jak obiecął .I to jest recenzja tego nawego filmu Alicja z krajiny czarów.