Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-21T18:26:25+01:00
Czwartek 7 00
Pierwszy dzień pisania mojego dziennika. Obudziłem się, po chwili podniosłem głowę i zdecydowałem, że nie warto iść dziś do szkoły. Zadzwoniłem do kumpli i poszliśmy na labę. Było ekstra i mam nadzieje, że się to powtórzy.
Piątek 19 00
Kolejny dzień szkoły, ale cieszę się, że piątek. Weekend przede mną i mam spokój z nauką całe dwa dni. Dziś byłem z kumplami na boisku i poznałem fajną dziewczynę. Mam nadzieje, że coś z tego bedzie.
Sobota 22 00
Spałem do 12, zresztą jak każdej soboty. Dostałem smsa od dziewczyny, którą poznałem. Ma na imię Dominika. Mamy się spotkac jutro więc opiszę co i jak. Życzę sobie powodzenia :)
Niedziela 23 00
Jak pisałem w sobote spotkałem się z Dominiką. Było fajnie. Jest już późno, jutro trzeba iśc do szkoły, ale mam nadzieje, że bedzie ok, mimo że mam mieć sprawdzian. Zresztą jak zwykle pomoże mi Maciek.
Poniedziałek godz. 21 00
No cóż nie wyszło nic ze sprawdzianu. Maćka nie było bo jest chory. Teraz muszę wkuwać na gegre. Z Dominiką zaczyna mi się układać i w środę mam się z nią spotkać. To będzie coś!
Wtorek 23 00
Masakra!! moja nauka poszła w las! dostałem jeden! teraz muszę nadrobić jeszcze więcej. Nie wiem jak powiedzieć Dominice, że się nie spotkamy ! wszystko jest nie tak!
Środa 15 00
Dzień minął dobrze. Wczorajsza nerwa przeszła i ide się spotkać z Dominiką. Dobrze, że nie wie, że piszę dziennik. Jeszcze by się dowiedziała, że nie chce się z nią spotkać. Ale to jest moja sprawa. A teraz mykam na spotkanie!!


nie wiem czy o to chodziło, ale mam nadzieje, ze pomogłam :)
16 2 16