Odpowiedzi

2010-03-21T14:51:28+01:00
19 marzec-z Polski

Tusk chce "przestrzeni chronionej" w czasie kampanii
"Genialni nie jesteśmy. Zdaję sobie sprawę, że z jednej strony jest dość duże zaufanie Polaków, ale towarzyszy temu rozczarowanie co do niektórych planów. (...) Mam pełną jasność, że nie wszystko wyszło, jak chcieliśmy" - przyznał Tusk.

Rozszyfrowano twarz z zapisu fotoradaru: To Kurski...
Jacek Kurski znów złamał przepisy drogowe. Tym razem europoseł PiS pędził za szybko drogą przez Człuchów w województwie pomorskim - dowiedział się reporter RMF FM Wojciech Jankowski.

Ze świata-
200 osób zabitych w kopalni złota
Co najmniej 200 osób poniosło śmierć na skutek osunięcia się ziemi w kopalni złota w Sierra Leone - poinformowało w piątek ministerstwo ds. bogactw mineralnych Sierra Leone.

Rosja: Jutro "Dzień Gniewu". Władza zaradza

W Rosji władza szykuje się na zaplanowany na jutro Dniem Gniewu. W miejscach, gdzie opozycja planowała antyputinowskie mitingi, władze zorganizowały jarmarki i festyny.

20 marzec-z Polski
Świętokrzyskie: Wybuch pieca zabił dwie osoby
Dwóch mężczyzn zginęło w sobotę wieczór od wybuchu pieca opalanego miałem, w gospodarstwie ogrodniczym w Podolanach (Świętokrzyskie) - poinformowała policja.

Lepper niezrażony: Na dzień dzisiejszy kandyduję!
Przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper chce kandydować w tegorocznych wyborach prezydenckich. Zapowiada też, że Samoobrona weźmie udział w wyborach samorządowych i przygotowuje się do wyborów parlamentarnych w 2011 roku.

Ze świata-
Zamieszki pod Manchesterem, napięta sytuacja
W Bolton (okolice Manchesteru) doszło w sobotę po południu do konfrontacji uczestników wiecu zorganizowanego przez skrajną prawicę z lewicowymi kontrdemonstrantami i do ataków na policję. W mieście utrzymuje się napięta atmosfera.

Obama apeluje do Iranu
Prezydent Barack Obama w umieszczonym dzisiaj w internecie nagraniu wideo ponownie zaoferował Irańczykom nawiązanie dialogu i oświadczył, że Stany Zjednoczone chcą większej wymiany studentów i współpracy kulturalnej. Podkreślił jednak, że jak dotychczas rząd Iranu wybiera izolację.