Odpowiedzi

2010-03-21T15:53:58+01:00
Mam na imię Tern Loghen, jestem synem Teodora i Marry. Jestem mieszczaninem z kasty rzemieślników. Mam 23 lata i jestem Germanem. Mieszkam na terenie Królestwa Niemieckiego w Hamburgu.
Należę do bogatej kasty rzemieślniczej. Zajmuję się produkcją pancerzy, broni oraz narzędzi z metalu, jestem Kowalem. Po za swoim warsztatem w centralnej części miasta, mam również kilka mniejszych warsztatów w obrębie muru zewnętrznego miasta. Specjalizuję się w wykonywaniu pancerzy płytowych, ciężkich, hartowanych i bardzo drogich.
Po za pracą jestem również mężem i ojcem. Mam piękną żonę o imieniu Lalaith oraz dwoje synów: Diego i Fausta oraz córkę Morigan. Kiedy mam mniej pracy, a dzieciaki wcześniej kończą nauki, wyruszmy na polowanie. Zaś żona z córką same znajdują sobie odpowiednie zajęcie.
Mój dom znajduje się na obrzeżasz dzielnicy zamkowej. Za zasługi podczas tłumienia powstania na ziemiach nie opodal w nagrodę otrzymałem ziemię wraz z wysokim domem. Obowiązki domowe przejmują w moim domu służący. Płacę im wysokie pensję gdyż sam wiem jak ciężko jest zapracować na swój kawałek chleba.
Jestem ukrytym ateistą. Chociaż wszędzie głośno mówi się o Bogu, to Ja i tak mam swoje bardziej racjonalne zdanie w tej sprawie. Podczas świąt na wzgląd na wychowanie dzieci próbuję jakoś wierzyć w to wszystko i spędzać jak należy te obrządki.
Podczas poborów do wojska byłem dwa razy na froncie podczas wojny z Królestwem Polskim. Wróciłem cało lecz więcej nie chwyciłem za miecz przeciw temu narodowi. Walczyłem również podczas tłumienia powstań w Królestwie Niemieckim.
W przyszłości zamierzam rozszerzyć swoje wpływy i odpowiednio podzielić majątek między moje dzieci. Z żoną mamy również plany co do kolejnego dziecka.