Proszę o napisanie (oczywiście po niemiecku) przepisu na coś nieskomplikowanego składającego się z minimum 5 składników. Proszę o nie kopiowania z internetu tylko o własną prace. Musi to być coś prostego, bo nauczycielka nie uwierzy że sam to napisałem :)

1

Odpowiedzi

2010-03-21T16:21:07+01:00
Po polsku ;
Ten przepis jest na omlet.
Potrzebne składniki będą ;
- jaja
-mleko
-mąka
-sól
-cukier puder
Rzeczy;
-kubek
-patelnia
-widelec
-nóż

Przyrządzanie
Jaja dać do kubka razem z mąką i solą . Wymieszać na rozgrzanej patelni z rozpuszczonym masłem wlać mieszankę widelcem rozdzielić tak by plyn wlał sie pod cisto . Gdy z jednej storony zagrzeje się przewrócić na drugą strone ( tak ciągle dopuki ciasto nie będzie przyrumienione ) . Zdjąć ciasto dać na talerz i posypać cukrem pudrem lub czekoladą . Smacznego !

Po NIEMIECKU
Diese Bestimmung ist im Omelette.
Komponenten benötigt werden;
- Eier
Milch-
-Flour
Salt-
Puderzucker-
Stuff,
-Cup
Pan-
-Fork
-Knife

Vorbereitung
Eier in die Tasse mit Mehl und Salz geben. Stir in heißer Pfanne mit zerlassener Butter und gießen Sie das Gemisch mit einer Gabel einstechen, damit die Flüssigkeit in CISTO gegossen August trennen. Wenn man storony wärmt rollen über auf die andere Seite (es sei denn, die Person noch so Teig wird nicht przyrumienione). Entfernen Sie den Teig zu geben, die Schüssel und mit Puderzucker bestreuen oder Schokolade. Guten Appetit!