Odpowiedzi

2010-03-21T16:16:59+01:00
Droga Agnieszko!
Na początku mego listu pragnę Cię serdecznie pozdrowić.
Ostanio w szkole przerabiałem książkę pt.Księga Dżungli'. J est to bardzo interesująca książka która opowiada nam o chłopcu wychowanym w dżungi i przedstawia nam świat w jakim żyje. Muszę przyzanć ,że gdy przeczytałem pierwszy rozdział strasznie interesowało mnie co wydaży się dalej!
Gdy przeczytałęm całą książkę byłem pod ogromny, wrażeniem. Jest ogromnie ciekawa. Dlatego też pragnę Ci ją serdecznie polecić. Przeczytaj a nie pożałujesz! życzę miłego czytania.

z pozdrowieniami ........................
57 4 57
2010-03-21T16:26:05+01:00
Droga Kasiu!
Na początku mojego listu chcę Cię serdecznie pozdrowić! Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę zachęcić Cię do przeczytania książki "Księga Dżungli".
W powieści tej opisane jest wiele przygód Mowgliego. Opisane są chwile w których wykazywał się odwagą i pomysłowością. Są również opisane inne zwierzęta np. biała foka, ichneumon, słonie itd. Z pewnością ich przygody bardzo Cię zainteresują. Więcej dowiesz się gdy przeczytasz tą niezwykłą ksiązkę.
Niestety muszę już kończyć mój list. Jeszcze raz gorąco pozdrawiam i zachęcam do przeczytania powieści Rudyard Kipling "Księga Dżungli".
Pati
41 4 41