Odpowiedzi

2010-03-21T17:24:33+01:00
Witamy!!
Jesteśmy zwierzętami ze schroniska w Warszawie. Mamy do Was prośbę.
Chcielibyśmy Was prosić o to, abyście się nami bardziej opiekowali. Ostatnio jedzenie nam już się prawie kończy i nikt nie chce nam pomóc. Pragniemy również, aby ktoś się nami bardziej zatroszczył.
Marzymy o domu właśnie takim jaki Wy macie, w którym panuje ciepło rodzinne. Niestety tak nie mamy. Bardzo nam z tego powodu przykro.
Mamy nadzieję,iż ktoś weźmie sobie to do serca co tu napisaliśmy i weźmie nas ze schroniska. Bylibyśmy bardzo wdzięczni.

Zwierzęta
4 4 4
2010-03-21T17:26:08+01:00
Kochani koledzy i koleżanki! Warszawa 21.03.2010r


Na początku listu pragnę was bardzo pozdrowić. Piszę do was ten list aby wyjaśnić wam pare spraw dotyczących zwierząt.
Mówi się że najlepszym przyjacielem człowieka jest pies. Inne zwierzęta także są bardzo spokojne, i pragną miłości i zaufania a zwłaszcza przyjaciela jakim jest człowiek. Zastanówcie się czy dobrze pomagacie zwierzętom i czy ta pomoc jest wyrażana miłością. W tym liście chciałam was upomnieć o wasze zachowanie. Często mówi się o stosowaniu przemocy wobec zwierząt. Myślę że jest to bardzo nieodpowiedzialne. Proszę was o lepsze traktowanie zwierząt. Zwierzęta to także istoty żywe, i one tak samo czują ból i uczucia, tak jak ludzie. Często chłopcy dla uciechy swoich kolegów kopią na przykład psa. Czy kiedy ktoś i was kopnie, czy nie czujecie bólu? Proszę was o wyrozumiałość.
Mam nadzieję że choć trochę zrozumiecie swoje zachwanie i okażecie trochę czułości swoim przyjaciołom - zwierzętom. Całuję.

Madelaina
4 3 4