Odpowiedzi

2010-03-21T18:09:05+01:00
Szanowna Pani/Panie !
Zwracam się z uprzejmą prośbą o umożliwienie mi podjęcia pracy w jak przypuszczam państwa piekarni. Niniejsza oferta stanowi odpowiedź na ogłoszenie prasowe opublikowane 29.05.2003 w "Anonsach".
Nadmieniam, że jestem absolwentką Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Rumi o specjalności kucharz-piekarz. Posiadam świadectwo pracy z tytułu odbywania praktyki szkolnej w Piekarni w Wejherowie.
Ufam, że wejście do aktywnego życia zawodowego pozwoli mi na wykazanie się pomysłowością w zakresie nowych technologii kulinarnych. Pragnę również dodać, że jestem laureatką dorocznych szkolnych konkursów na najlepsze pod względem smaku i formy ciasta weselne.
Ponieważ posiadam uzdolnienia plastyczne wyroby te w moim wykonaniu odznaczają się wysokim poziomem estetycznym w zakresie dekoracji.
Jestem osobą dyspozycyjną, pragnącą budować atmosferę w zespole i tożsamość z miejscem pracy.

Z poważaniem Natalia Marczyńska
W prawym dolnym rogu na tej stronie na której nic nie ma piszesz imię i nazwisko adresata, i adres. w górnym prawym rogu na tej samej stronie naklejasz znaczek. na tej stronie na której jest ta kieszonka po lewej na gorze piszesz swój adres i dane