Odpowiedzi

2010-03-21T18:15:21+01:00
Olsztyn,dn. 21.03.2010
Kochana Zosiu
Na wstępie mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam. Piszę do Ciebie ten list,po to aby dowiedzieć się co u Ciebie słychać.
U mnie wszystko w porządku.Uczę się pilnie. Pomagam rodzicom w pracach domowych. Chętnie odwiedzam dziadków na wsi. A ty?? Co u Ciebie??? Kiedy mnie odwiedzisz??
Jeszcze raz Cię pozdrawiam i czekam na odpis. Pozdrawiam.
Ola
4 1 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-21T18:23:37+01:00
14 listopada 2007, Połczyn Zdrój

Drogi Święty Mikołaju!

Mam nadzieję, że jesteś zdrowy, buty Ci nie przemakają i dotrzesz wszędzie, gdzie na Ciebie czekają. Który raz Do Ciebie piszę, to już naprawdę nie pamiętam. Piszę listy do Ciebie co roku, odkąd umiem pisać. Właściwie to nawet nie jestem pewna, czy do Ciebie dochodzą, bo co roku pod choinką znajduję nie te rzeczy, o które proszę Cię w liście.
Dlatego w tym roku zrobię inaczej. Nie napiszę Ci, co bym chciała dostać, tylko czego bardzo, bardzo bym nie chciała znaleźć pod choinką.

Nie wiem, skąd masz informacje, że zbieram porcelanowe słonie. Mikołaju, ja ich nie zbieram! One samie się zbierają. Co roku dostaję od Ciebie kilka słoników. Na półce stoi więc już całe porcelanowe, zakurzone stado. Proszę nie przynoś mi już więcej porcelanowych słoni.
Za szalik i czapkę też dziękuję, Święty Mikołaju. Wybacz, ale mam już swoja lata i nie nadążasz za modą. Czapki, które dostałam od Ciebie rok i dwa lata temu, lądują zawsze na bałwanach, które lepimy z siostrą przed domem.
No i oczywiście nie chciałabym znaleźć pod choinka rózgi, kaktusa, jeża czy innego kłującego prezentu.

Przepraszam, jeśli już wrzuciłeś te rzeczy do mojego prezentu. Wyjmij je, proszę, i daj dzieciom, które naprawdę na nie czekają. Pozdrawiam Cie serdecznie i czekam z niecierpliwością i ciekawością na tegoroczny prezent.
Magda Piłat

PS. nie chciałabym, byś pomyślał, Święty Mikołaju, że nie się z żadnych prezentów, które od Ciebie dostaję. naprawdę- ucieszę się ze wszystkiego, co nie będzie słoniem, szalikiem czy czapką. Nawet z malutkiej rzeczy.
4 1 4