Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-21T23:00:27+01:00
TŁUMACZENIE :

1.Oni żadko uczą się czytać i pisać do czasu kiedy stali sie starsi. Ich rodzice myśleli że są głupi i ich koledzy śmiali się z nich. Niektórzy z nich znienawidzili dni szkolne i zdecydowali rzucić szkołe jak najprędzej. Krótko mówiąc byli oni nieszczęśliwi w szkole

2.Niektórzy ze światowych najlepszych kompozytorów pisarzy i wynalazców mieli nieprzyjemny czas w szkole jak ten. Później, kiedy zostali sławni nikt nie był badziej zaskoczony niż ich starsi koledy z klasy. Czy ci ludzie byli głupi? Nie, pewnie że nie! Niektórzy ludzie wierzyli że mają coś w stylu dysleksji.

3.Dysleksja jest jak uczona niepełnosprawność która znaczy że ludzie mają problemy z czytaniem i zapamiętywaniem napisanych słów. również problemem dla nich jest zapamiętywanie rzeczy. Studia pokazują że ludzie z dysleksją urzywają inną część mózgu do czytania i zapamiętywania. Eksperci myślą że problemem dyskeksja jest genetyczna: prawdopodobnie ktoś inny z rodziny miał dysleksje. Statystycznie , około 15 % ludzi są dyslektykami ale nie każdy
o tym wie.

4.Niektórzy ludzie z dysleksją odkryli że mają specjalny ukryty talent ale jak byli starsi. Dobrym przykładem jest Agatha Christie, jedna z najbardziej pomyślnych pisarek w histori- 2 bilony książek wydanych w 44 językach. Wszkole miała problemy z pisaniem i często dostawała złe oceny za esseje. Jej rodzice byli rozczarowani i chcieli by Agatha opuściła szkołe wcześciej. Ona zaczęła pisać ponieważ jej starsz siostra powiedziała że ona sobie z tym nie da rady! Nawet kiedy została sławną zbrodnio pisarką czasami czuła sie zawstydzona ponieważ ona ciągle nie mogła literować

5.Jest takich wiele przykładów ludzi takich jak Agatha Christie: Hans Christian Andersen, Albert Einstein, Leonardo Da Vinci, Pablo Picasso i Thomas Edison; ważni i kreatywni ludzie którzy mieli problemy z czytaniem i pisaniem w dzieciństwie. Oczywiście, to nie znaczy że każdy dyslektyk jest geniuszem ale to pokazuje że czasami ludzie mogą być bardziej inteligentni niż sie wydawają.
2010-03-21T23:21:58+01:00
1. oni czesto nie uczyli sie czytac ani pisac dopoki nie stali sie starsi. ich rodzice czesto mysleli ze sa glupi a ich przyjaciele sie z nim smieli. niektorzy z nich nienawidzili swoich czasow szkolnych i postanowili porzucic szkole tak szybko jak to mozliwe. w skrocie, mieli nieszczesliwe 'czasy szkolne'


2.niektorzy z najwybitniejszych swiatowych kompozytorow, pisarzy i odkrywcow, mialo nieprzyjemne czasy szkolne jak te. pozniej,kiedy zaczeli osiagac sukcesy,nikt nie byl bardziej zdziwiony niz ich koleddzy ze szkoly. czy byli ci ludzie glupi? nie, oczywiscie ze nie! niektorzy ludzie wierza ze mieli oni cos bardzo popularnego- dysleksje.


3. Dysleksja jest uczeniem niepelnosprawnosci co oznacza ze ludzie maja problemy z czytaniem i zapamietywaniem napisanych wyrazow. czesto dla nich trudne jest zapamietywanie roznych rzeczy. studia pokazuja ze ludzie z dyskleksja uzywaja roznych czesci mozgu do czytania i zapamietywania. eksperci mysla ze przyczyna dysleksji jest genetyczna: najprawdopodobniej ktos inny w rodzinie tez mial dysleksje. Statystycznie, ok 15 procent ludzi jest dyslektykami, ale nie kazdy kto ja am wie o tym.


4. niektorzy ludzie z dysleksja odkrywaja ze maja wyjatkowe, ukryte talenty , ale tylko gdy sa starsi.dobrym przykladem jest Agatha Christie, jedna z najbardziej sukcesywnych pisarek w historii- twa biliony ksiazek opublikowanych w 44 jezykach! w szkole miala problemy z pisaniem i czesto dostawala zle oceny za eseje. jej rodzice byli zawiedzieni i chcieli by Agata opuscila szkole wczsnie. ona tylko zaczela pisac bo jej starsza siostra powiedziala ze nie moze tego zrobic. i nawet gdy byla juz prawie slawna pisarka kryminalow, czasem czula zawstydzenie poniewaz nadal nie mogla literowac.


5. jest wiecej przykladow ludzi takich jak Agatha : [...]; waznych i kreatywnych ludzi, ktorzy mieli problemy z czytaniem i pisaniem kiedy byli mlodzi. oczywiscie, to nie znaczy ze kazdy z dysleksja jest geniuszem, ale to pokazuje ze czasem ludzie moga byc duzo bardziej inteligentni niz moga sie wydawac.robilam sama, nie zadnym translatorem
moze dziwnie napisane bo probowalam tlumaczyc jak najbadziej zgodnie z tekstem; p
2010-03-21T23:24:40+01:00
1.Oni rzadko uczyli się czytać i pisać do czasu kiedy stali się starsi. Ich rodzice myśleli że są głupi i ich koledzy śmiali się z nich. Niektórzy z nich znienawidzili dni szkolne i zdecydowali rzucić szkołę jak najszybciej. Krótko mówiąc byli oni nieszczęśliwi w szkole.

2.Niektórzy ze światowych najlepszych kompozytorów pisarzy i wynalazców mieli nieprzyjemny czas w szkole jak ten. Później, kiedy zostali sławni nikt nie był bardziej zaskoczony niż ich starsi koledzy z klasy. Czy ci ludzie byli głupi? Nie, pewnie że nie! Niektórzy ludzie wierzyli że mają coś w stylu dysleksji.

3.Dysleksja jest jak uczona niepełnosprawność która znaczy że ludzie mają problemy z czytaniem i zapamiętywaniem napisanych słów. również problemem dla nich jest zapamiętywanie rzeczy. Studia pokazują że ludzie z dysleksją używają innej części mózgu do czytania i zapamiętywania. Eksperci myślą że dysleksja jest problemem genetycznym: prawdopodobnie ktoś inny z rodziny miał dysleksje. Statystycznie , około 15 % ludzi są dyslektykami ale nie każdy o tym wie.

4.Niektórzy ludzie z dysleksją odkryli że mają specjalny ukryty talent ale jak byli starsi. Dobrym przykładem jest Agatha Christie, jedna z najbardziej pomyślnych pisarek w historii- 2 bilony książek wydanych w 44 językach. W szkole miała problemy z pisaniem i często dostawała złe oceny za eseje. Jej rodzice byli rozczarowani i chcieli by Agatha opuściła szkołę wcześniej. Ona zaczęła pisać ponieważ jej starsza siostra powiedziała że nie da sobie z tym rady! Nawet kiedy została sławną zbrodnio pisarką czasami czuła się zawstydzona ponieważ ona ciągle nie mogła literować.

5.Jest takich wiele przykładów ludzi takich jak Agatha Christie: Hans Christian Andersen, Albert Einstein, Leonardo Da Vinci, Pablo Picasso i Thomas Edison; ważni i kreatywni ludzie którzy mieli problemy z czytaniem i pisaniem w dzieciństwie. Oczywiście, to nie znaczy że każdy dyslektyk jest geniuszem ale to pokazuje że czasami ludzie mogą być bardziej inteligentni niż sie wydają.