Na środę. Bardzo proszę o pomoc.
Jakiś czas temu znalazłaś zwierzę. W liście do znajomych z zagranicy napisz jakie to zwierzę i w jakich okolicznościach je znalazłeś, dlaczego zdecydowałeś się je wciąć do domu i jak zareagowali domownicy, jaki miałaś z nim problem i jak udało ci się go rozwiązać, jakie masz obowiązki wynikające z jego posiadania i jak to wpłynęło na twoje życie.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-21T19:54:33+01:00
Droga Madziu!
Nie uwierzysz co się stało! Trzy dni temu, kiedy wracałam do domu ze szkoły na ulicy, znalazłam malutkiego szczeniaka. Był taki malutki i samotny. Nie wiedziałam do kogo należy. Wzięłam go do domu. Moja mama była zła, ale co miałam z nim zrobić?! Miałam z nim mały problem, bo mój kot nie lubił nowego szczeniaka. Oddałam kota dla cioci, bo ona kocha koty. Teraz muszę się opiekować szczeniakiem. Nazwałam go Oskar. Wychodzę z nim na spacer i bawię się z nim. Jestem cichsza i wychodzę na zewnątrz. Czy ty kiedyś miałaś taką sytuację? Kiedy przyjedziesz do Polski?
Do zobaczenia!
Dominika : )


Dear Madzia!
You don't believe what was happened! When I went back to home from school on the street I found a tiny puppy three days ago. He was so tiny and alone. I didn't know to whom it belongs. I took him to home. My mom was angry, but what I do with him? I had a little problem with him, because my cat didn't like the new puppy. I gave my cat to my aunt, because she loves cats. Now I have to look after my puppy. His name is Oscar. I'm going with him for a walk and playing games with him. I am a lot quieter and I'm going outside. Do you ever had that situation? When you arrive to Polish?
See you!
Dominika :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bardzo proszę, liczę na "NAJ" ;-)