In my freetime i always go to the cinema. I like watching films so much. My favourite is ??Shrek 2??. this film is a fantastic komedy. I saw it in ?multikino? in Poznań last weekend.
The film start like this:??Behind seven mountains, behind seven rivers there lived a big, green ogre??. Ogre whose name is shrek is main charakter. This film tells about shrek, his wife fiona and his friends. When Shrek and Fiona come back from their honeymoon they find an invitation to a royal ball from Fiona?s parents. They travel to the kingdom of Far Far Away.
Parents are very surprised when they saw shrek and angry. The ogre leave the kingdon and resolved to drink magic mixture which matter that he will be beautiful men, but this change is not permanently. Unfortunatley in this time his wife is in trap. Handsome Prince Charming want to married fiona. All in all shrek arrived and save wife from Prince Charming. And they lived happily ever after.
In ??shrek?? i really like excellent animation which made all characters so natural and really well made. Disadvantage in this film is music. In my opinio nit was so laud.
This film is absolutely brilliant and everyone may see it (from 0 to 100). I really recommendation this film because is great fun for everyone Shrek is a very positive and educational film. poprosiłabym o tłumaczenie na polski tej recenzji :) z góry dziekuje

2

Odpowiedzi

2010-03-21T20:21:34+01:00
W moim wypoczynek i zawsze iść do kina. I jak oglądanie filmów tyle. Moim ulubionym jest? Shrek 2?. Ten film to fantastyczna Komedy. Widziałem to w? Multikino? w Poznaniu w ostatni weekend.
Początku filmu tak:? Za siedem gór, za siedem rzek żył wielki, zielony wilkołak?. Ogre, którego nazwa jest Shrek jest głównym charakter. Film opowiada o Shrek, Fiona jego żonę i przyjaciół. Gdy Shrek i Fiona wracają z podróży poślubnej znajdą zaproszenie do królewskiego piłkę z Fiona? Rodzice. Ich podróży do królestwa Far Far Away.
Rodzice są bardzo zaskoczeni, gdy zobaczyli Shrek i zła. Wilkołak urlopu Kingdon i postanowiłem pić mieszankę magii, które sprawę, że będzie piękne ludzi, ale ta zmiana nie jest stałe. Unfortunatley w tym czasie jego żona jest w pułapce. Handsome Prince Charming chcesz żona Fiona. W sumie Shrek przyjechał i zapisać żonę Prince Charming. I żyli długo i szczęśliwie.
W? Shrek? Bardzo lubię doskonała animacja, która złożyła wszystkie znaki tak naturalne i naprawdę dobrze zrobiony. Wada w tym filmie jest muzyka. W moim nit opinio tak chwalić.
Ten film jest absolutnie genialny i każdy może zobaczyć (od 0 do 100). I rzeczywiście zalecenia ten film, ponieważ to świetna zabawa dla wszystkich Shrek jest bardzo pozytywny i edukacji filmowej.
2010-03-21T20:50:25+01:00
W wolnym czasie zawsze chodzę do kina. Bardzo lubię oglądać filmy. Moim ulubionym jest Shrek. To fantastyczna komedia. Oglądałam/łem to w multikinie w Poznaniu poprzedniego weekendu.
Film zaczyna się tak : za siedmioma górami, za siedmioma rzekami żył wielki, zielony ogier. Ogier, który nazywa się Shrek jest głównym bohaterem. Film mówi o Shreku, jego żonie Fonie i jego przyjaciołach. Kiedy Shrek i Fiona pojechali na swój miesiąc miodowy, znaleźli zaproszenia na królewski bal od rodziców Fiony. jechali do królestwa bardzo, bardzo daleko.
Rodzice byli bardzo zdziwieni i zagniewani, kiedy zobaczyli Shreka. Ogier opuścił królestwo i postanowił wypić magiczną mixturę, która sprawi, że stanie się pięknym mężczyzną, ale ta zmiana nie była na stałe. W tym czasie jego żona jest w potrzasku. Przystojny, uroczy książę chce poślubić Fionę. W sumie shrek wrócił z żoną i uratował ją od uroczego księcia . I żyli długo i szczęśliwie.
W shreku bardzo lubię doskonałą animację, która złożyła wszystkie znaki tak naturalnie i jest naprawdę dobrze zrobiona. Wadą w tym filmie jest muzyka. Jest bardzo głośno. Ten film jest absolutnie genialny i każdy powinien go zobaczyć (od 0 do 100). Naprawdę polecam ten film, ponieważ jest świetną zabawą dla każdego. Shrek to bardzo pozytywny i edukacyjny film.