Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-22T09:54:48+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
Moja koleżanka jest bardzo miłą osobą. Jest z mojego roku i chodzimy razem do klasy. Mieszka dwie ulice ode mnie. Jest wysoką, szczupłą brunetką. Ma piękne, niebieskie oczy. Zawsze jest uśmiechnięta i pogodna. Każdemu pomoże, bez względu na to jaki jest. Nie ocenia ludzi po wyglądzie. Nigdy się z nikim nie kłóci, a gdy już tak się stanie, to zaraz pierwsza wyciąga rękę na zgodę. Przeważnie chodzi w spodniach i kolorowych bluzkach. Zawsze mówi, że nie lubi bardzo krótkich spódniczek. Uwielbia trampki, i gdzie może tam w nich chodzi, za to nie cierpi butów na wysokim obcasie. Kocha zwierzęta. Jakie może, takie przygarnia. Ma dwa psy i cztery koty, i kocha je nad życie. Bardzo ją lubię, bo ma niesamowite poczucie humoru.
68 4 68
2010-03-22T10:04:58+01:00
Asia jest wysoka i szczupła.Mogłaby być modelką.
Jest blondynką.ma długie proste włosy,które chętnie rozpuszcza,rzadziej upina w kok.
Uwielbia żywe kolory;czerwony,różowy ,zielony.
Lubi ubierać się w dżinsy i krótkie sukienki,czasem delikatnie maluje się na dyskotekę.Często nosi niekonwencjonalne ozdoby,które sama robi ma niewątpliwy talent plastyczny.
Chętnie się przebiera, lubi stać przed lustrem,zwłaszcza przed zabawami.Świetnie tańczy.Ma duże powodzenie na dyskotekach.
Jest ładna,zgrabna,dobrze ubrana i ...ma fantazję.
To co myśli,wyraża w tańcu i stroju,nie lubi za dużo mówić,nie zwierza się przyjaciółkom.Niektórym dziewczynom przez to wydaje się nie sympatyczna.Ale chłopcy ją uwielbiają.
38 3 38