Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-22T13:19:56+01:00
Pewnego dnia, gdy Zenka już nie było z przyjaciółmi, dzieci nie miały ochoty o niczym mówić,ponieważ po wyjeździe chłopca, każdy myślał o tym co on teraz będzie robił.
Wtem Ula wpadła na pomysł, by zebrać się razem i pojechać Go odwiedzić. Dzieciom spodobał się ten plan, więc postanowili go zrealizować. Zebrali się na przystanku, kupili bilet i pojechali. Gdy dotarli na miejsce, nie mogli uwierzyć w to co widzą. Był tam Zenek z jakąś inną dziewczyną i kolegami, którzy palili papierosy, pili alkohol i przeklinali.Bali się podejść, ponieważ nie mieli całkowitej pewności czy to był on. Pierwszy podszedł Marcin, a potem reszta przyjaciół. Przywitali się , ale pn zaczął się z nich śmiać. Ula ,która się zdenerwowała, powiedziała, że chce opuścić jak najszybciej to miejsce. Przyjaciele poparli ją. Gdy była już w domu nie mogła uwierzyć w to co zobaczyła.Przez Zenka, Ula nie spała kilka nocy. Postanowiła, że czas zakończyć tę znajomość. Po pewnym czasie , od tego wydarzenia , Ula poszła na wyspę, by wspomnieć przyjemne chwile z byłym przyjacielem. W pewnym momencie poczuła, że nie jest sama. Odwróciła się, a za nią stał Zenek.
Chłopiec zrozumiał swój błąd i prosił o wybaczenie. Ula z radością przyjęła jego przeprosiny i znów stali się parą, lecz tym razem odwiedzali się regularnie.
3 5 3