Pomożesz napisać opis koleżanki Pauliny ? ;)
nie musicie jej znać ;)- improwizujcie ;P

Muszę napisać opis koleżanki z elementami charakterystyki :
1. Przedstawienie postaci : imię , nazwisko , przydomek , wiek , wykształcenie .
2.Charakterystyka zewnętrzna :
a) istotne cechy w wyglądzie
b)sposób ubieranie się (styl)
c)sposób poruszania się i mówienia
d)usposobienie i sposób zachowywania się
3. Charakterystyka wewnętrzna :
a cechy charakteru i związane z nimi...

3

Odpowiedzi

2010-03-22T14:08:22+01:00
Jedną z moich szkolnych koleżanek jest Paulina. ma 15 lat i pochodzi Jamajki, ale od 6 lat mieszka w Polsce.
Paulina jest ładną dziewczyną, która dba o swój wygląd. Uroda Pauli ma wiele dziewczęcego uroku ma blond włosy i niebieskie oczy. Dziewczyna jest wysoka i szczupła. Zazwyczaj ubiera się w top i dżinsy-rurki. Ma angielski akcent. Porusza się delikatnie i z gracją.
Moją koleżankę charakteryzuje inteligencja i pracowitość. Troszczy się o innych- opiekuje się rodzeństwem oraz ma dwa koty, o które zawsze dba. Wolny czas Paula spędza na czytaniu książek.
Paulina z wielką świadomością pochodzi do swojego życia. Sądzę, że pozytywne jej cechy mogły ukształtować się dzięki trosce rodziców. Ponadto jest ona dla mnie wzorem do naśladowania.
13 4 13
2010-03-22T14:09:18+01:00
Moja koleżanka nazywa się Paulina Wiśniowska , ma 15 lat i chodzi do klasy 3 gimnazjum , najczęściej w szkole mówią na nią Paula , Paulinka itp. Ma niebieskie oczy , kręcone , brązowe , długie włosy.Jej karnacja jest lekko przyciemniona i na twarzy ma drobne piegi.Jej styl ubierania się jest ładny, elegancki i sportowy.Porusza się dość szybko i zgrabnie.Mówi płynnie i w dobrym tempie.Zachowuje wobec koleżanek i kolegów miło i sympatycznie.Lubi grać w piłkę , słuchać muzyki , grać na gitarze, przebywać w towarzystwie koleżanek i kolegów itp.Ma ciężki charakter i czasami potrafi być bardzo uparta.
Proszę mam nadzieje, że się przyda.


A tak na marginesie to powinno być dobrze , bo niedawno robiłam to samo:)


30 4 30
2010-03-22T14:09:35+01:00
{Moja najlepsza przyjaciolka jest Paulina Kowalska. Znam sie z nia od podstawowki a od nie dawna chodze z nia do szkoly.Znajomi mowia na nia wiewiorka ,pozniewaz umie tak smiesznie ulozyc zeby
{Ma ladne, duze niebieskie oczy. Jej wlosy sa koloru ciemnego blondu, od jakiegos miesiaca z pasemkami w kolorze czarnym.Mimo ze wazy ponad 50 kg , nie widac po niej tego bo jest wysoka.Czesto razem wychodzimy na zakupy, wiec wiem jaki ma styl ubierania sie. Kupuje rzeczy ktore nie sa za drogie i takie ktore wie ze zalozy za pare lat.Jej ulubionymi kolorami ciuchow sa niebieski, zielony i zolty. Czesto dobiera do stroju dodatki z motywem kwiatowym. Chodzi, szybko i energicznie, z wysoka podniesiona glowa.
{Jest odwazna , zawsze to ona zaczyna rozmawiac z chlopakami. Potrafi podejsc do nieznajomego i tak go zagadac ze ten daje jej numer telefonu po 5 min.Zawsze stawia na swoim, ciezko ja do czegokolwiek przekonac, Ale gdy wie ze nie ma racji przyznaje sie do bledu.Jest klotliwa, czesto kiedy ide do niej slysze juz na ulicy jak kloci sie z bratem o pilot czy komputer. Jesli chodzi o chlopakow, to ona przejmuje inicjatywe w zwiazkach. Jest stala w uczuciach, nigdy nie gra na 2 fronty. Przyjaciele sa dla niej najwazniejsi.
[Mimo jej licznych wad akceptuje ja i sie z nia przyjaznie bo nie lubi sie kogos za cos, ale pomimo czegos

to ci pomoze troche :)

14 3 14