Napisz list do przyjaciela o zeszłych wakacjach, które spędziłeś w Paryżu. Napisz co robiłeś jakie nieoczekiwane rzeczy się wydarzyły, jakie pamiątki kupiłeś, jaka była pogoda, kogo spotkałeś. List musi zawierać od 120-150 słów i oczywiście musi być napisany po angielsku.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-22T14:56:31+01:00
Drogi Przyjacielu !

Ubiegłe wakacje minęły mi bardzo szybko. Wyobraź sobie, że byłam w Paryżu. Było tam tak cudownie! Nie było rzeczy, która by mi się nie podobała. Wszystkie muzea, skanseny, Pałac Królewski, Kościół św. Magdaleny i Wieża Eiffela były zachwycające! Nigdy o czymś takim nie marzyłam.
W Paryżu spotkałam pewnych ludzi, którzy z chęcią opowiedzieli mi historię powstania całego Paryża. Jest to piękna legenda, którą na pewno warto znać. Miasto jest śliczne. Jest w nim czysto i zadbanie. Naprawdę, nie widziałam nic piękniejszego.
Pewnego dnia, idąc uliczką, zauważyłam ,,manekina", który leżał po bramą i trzymał puszkę. Wrzuciłam do niej monetę, a on nagle się ruszył! Strasznie się przestraszyłam, ale później zrobiłam sobie z nim zdjęcie i porozmawiałam.
W Paryżu spędziłam najpiękniejsze miesiące mojego życia. Bardzo polecam to miasto. Mam nadzieję, że będziesz miała okazję je zwiedzić. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

Popis ; ))

Dear Friend!

Past holidays have passed me very quickly. Imagine that I was in Paris. There were so wonderfully! There was things that I would not like. All museums, ethnographic museums, the Royal Palace, Church of Sts. Madeleine and the Eiffel Tower was amazing! Do something that is not dreamed.
In Paris, I met some people who wish they told me the story of creation all over Paris. It is a beautiful legend, which is certainly worth knowing. The city is beautiful. It is purely and seek. Really, I have not seen anything more beautiful.
One day, walking lane, I noticed, dummy, "which lay at the door and held a can. Threw the coin, and he suddenly started! Terribly frightened, but then I did a picture with him and talked.
In Paris, I spent the most beautiful months of my life. I highly recommend this city. I hope that you will have the opportunity to visit them. Waiting for an answer. Regards.

Popis;))
3 3 3