Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-22T14:46:02+01:00
Kochany Jezus, to ty odważyłeś i zdecydowałeś się umrzeć za nasze grzechy na krzyżu. O, dzięki Ci za to. Teraz ja potrzebuję Twojej odwagi. Pomóż mi ją w sobie rozwinąć. Wiele jest sytuacji z których nie potrafimy "wyjść". Zastraszanie czy nawet błache klasówki. Pomóż mi wstawiać się za innych w ich obronie i natchnąć mnie odwagą bym nie bała się już sprawdzianów.
Co raz bardziej uświadamiam sobie jak Bóg w moim życiu jest ważny. Jezu, pomóż mi być przyjacielem Boga i innych ludzi, którzy mnie potrzebują. Za wszystkie łaski, dzięki ci Panie.
Amen.

2010-03-22T14:46:17+01:00
Jezu...
Odkryłam że moję życie nie jest idealne. Tak często popełniam błędy, czyniąc krzywde innym ludzią. A przecież ty byłęś inny... Pomagałaeś , uzdrawiałeś, wybaczałęć. Wszyscy byli dla Ciebie róni, wyjątkowi. Nie po to oddałeś za nas życie, abym ja marnował tę szanse którą mi dałeś , ale ja jestem taki słąby. Taki lichy. Chce się zmienić ale pokusy ciągle mi przeszkadzają. Nie mam dość siły aby wytrwać mimo ze bardzio chce. Czuje sie z tym bardzo źle. Cce poprawić swe życie, ale potrzebuje pomocy. Kogoś kto by mnie wspierał w trudnych chwilach i pomagał przezwyciężyć pokusy ego świata. Jezu módl się w mej intencji i wspieraj mnie obecnością żebym mógł się doskonalić.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-22T15:00:57+01:00
Warszawa 22.03.10
Drogi Jezu.

Na początku mojego listu pragnę Cie Jezu serdecznie pozdrowić. PIsze ten list do Ciebie Panie bo mam świadomość ile CI zawdzięczam. Za to wszystko pragne Ci dziś podziekować.

Drogi Jezu na codzień obdarowujesz mnie wieloma darami na które niezasłużyam.Dajesz mi miłóść kochającą sie rodzne sakramęty. Tak wiele za darmo. Mój Drogi Jezu pragne I serdecznie podziękować za to wszystko. Jako pierwsze chcę Ci podziękować za darm miłosierdzi. Dzięki Ci mój drogi Jezu za to że mnie aż tak miłujesz że przebaczasz mi wszystkie grzech, kiedy mam chwile zwątpienia Ty na mnie czekasz, Dzieki CXi za tą miłosć za wybaczenie.
Jednocześnie pragne bym umiała tak samo kochać i przebaczać jak Ty sam.
Chę także podziękować Ci za darm rodziny. ze uświęciłeś mnie tak wielkim darem wspólnota kochających się ludzi. Dzięki Ci że trwamy w zdrowiu że mimo chorób i trudnych chwil zawsze jesteśmy razem i wspieramy się wzajemnie Dziękuje Ci także Jezu za grono przyjaciół którzy także mnie wspierają. Dzięki Ci Jezu za ten cały swiat który mnie otacza. Pragne by dzięki niemu móc spełniać się jako człowiek i katolik. Jednocześnie jezu pragne Cię przeprosic.
Chcę przeprosić i prosić o wybaczenie. Przepraszam że często wątpie w Ciebie mój kochany Jezu. Że grzesze wedle Ciebie i bluiżniego. Że tak często z lenistwa opuszczam modlitwy i msze. Chce również Cię przeprosić za nieposzanowania daru rodzinny. że jestem nieposłuszna rodzicom kłuce się z rodzeństwem. Wypowiadam oszczrstwa. Za to że obgaduje przyjaciół i wątpie w ich dobre chęci. Przepraszam że nieszanuje Ciebie nieszanując jednocześnie ludzii i otaczajacego mnie swiata.

Na tym koncze mój list mam nadziee że przyjmiesz mój Jezu me prośby wybaczysz i dasz sile bym nie grzeszyła już więcej. Jeszcze raz serdecznie przepraszam i pozdrawiam.
(twoje imie)

P.S. pamiętaj Jezy że zawsze Cię kocham