Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-28T11:35:07+01:00
Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z jednej strony moglibyśmy żyć bez komputerów - mniej osób borykałoby się z wadami wzroku, zużywalibyśmy mniej energii, więcej osób czytałoby książki oraz uczniowie uczyliby się lepiej. Jednak w dzisiejszych czasach komputer jest stosowany w domu, w szkole, w pracy - właściwie wszędzie... To właśnie dzięki komputerom instytucje takie jak szpital czy straż pożarna, mogą natychmiast ratować życia ludzi. Niestety... Jeżeli ludzie coraz bardziej będą wcielać komputer w życie codzienne, traktować go jak przyjaciela czy członka rodziny (bo i takie przypadki się zdarzają), możliwe, że niedługo nasz świat będzie wyglądał jak ten rodem z Matrixa.
2 4 2
2009-10-28T15:03:08+01:00
A ) Wyobrażam sobie życie bez komputera poniewarz nie jest on najważniejszy w życiu człowieka. Jeśli nie było w komputerów pewnie i telewizorów. No ale cóż bez komputerów da się żyć.

b ) Nie wyobrażam sobie życia bez komputera poniewarz jest to wielkie źródło informacj. Można pograć w ciekawe gry, dowiedzeć się czegoś ciekawego i co najwarzniejsze konktaktujemy się z rówieśnikami :) .
1 5 1