Odpowiedzi

2009-10-28T10:07:00+01:00
Np. ważną walką w boksie była walka Gołoty z adamkiem .


PS. jakby co to adamek wygrał ; )
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-28T10:37:19+01:00
Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna” 6.10.2009 - Mimo że Rada Polityki Pieniężnej nie zmieniła w ubiegłym tygodniu stóp procentowych i zapewne nie uczyni tego przed końcem roku, oprocentowanie zaciągniętych już kredytów hipotecznych ma szansę spadać

Piotr Świeczewski zimą pożegna się z Zagłębiem Lubin. Niesfornemu pomocnikowi nie po drodze z trenerem Franciszkiem Smudą - pisze "Przegląd Sportowy".

"Punkt sporu" między Polską i Rosją; rząd ma wariant awaryjny Punktem sporu jest ustalanie taryf przez EuroPolGaz. Chcemy pokazać naszym partnerom z Rosji zawiłości polskiego prawa - zapowiedział Waldemar Pawlak. – Rosjanie chcą płacić mniej za przesył gazu przez terytorium Polski, co jest zrozumiałe - dodał wicepremier.vWicepremier stwierdził także, że istnieje wariant awaryjny - jeśli nie dojdzie do porozumienia to będzie należało wprowadzić zarządzenie o kryzysowych możliwościach reagowania. Jak jednak zapewnił, Polska jest dobrze przygotowana na wypadek kłopotów.

Gazeta Wyborcza/Fakt/WP.PL | 2009.10.28 Piłkarze reprezentacji Polski, którzy dziś zmierzą się z Czechami w międzynarodowym turnieju, mają dość działań Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Nasi brązowi medaliści ostatnich mistrzostw świata rozważają protest.