Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-22T15:39:40+01:00
16.03
Mężczyzna wylicytował narty Kowalczyk i nie zapłacił.
Książę Karol w Białowieży spotkał się z ekologami.
Podczas meczu piłki nożnej na hali w woj. łódzkim zmarł 12-letni uczeń szkoły podstawowej.

17.03
Zmarł najniższy człowiek świata - He Pingping, w wieku 21 lat.
W Tajlandii obrzucili dom premiera workami z ludzką krwią.
W Krakowie 48-letni mężczyzna w nocy wyrzucił przez okno z 3. piętra psa

18.03
Facebook myśli o przycisku awaryjnym dla nieletnich
Krakowski sąd skazał trzech mężczyzn, oskarżonych o kradzież napisu z muzeum w Auschwitz, na kary od półtora roku do 2 lat i 6 miesięcy więzienia oraz nawiązki po 10 tys. zł.

19.03
Estońscy ratownicy wyciągnęli na brzeg polski samolot An-26, który w czwartek wylądował awaryjnie na zamarzniętym jeziorze.
Policja złapała bezrobotnego 40-latka z Łodzi, który rozpowszechniał w sieci pliki z nowościami filmowymi i muzycznymi łącznie na kwotę 7 mln zł.

20.03
Zwłoki nieznanego 3-latka znaleziono w stawie.
W Rzeszowie rozbito grupę, która fałszowała i wprowadzała w obieg banknoty o nominale 50 złotych.

21.03
W Poznaniu wykonano pierwszy przeszczep serca
British Airways strajkuje
Debata Komorowski Sikorski

22.03
Zatrzymano 9 osób z gangu narkotykowego
TVN żąda przeprosin i 200 tys. zł od "Naszego Dziennika" za określenie stacji jako "paszkwilanckiej" i "wrogiej polskiemu patriotyzmowi".
Martwa dziewczynka znaleziona w oczku wodnym
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-22T15:42:32+01:00
Ze świata:

Opublikowano scenariusz wojny z Rosją

Czołowa gazeta Finlandii "Helsingin Sanomat" w związku z 70-leciem zakończenia sowiecko-fińskiej wojny opublikowała scenariusz współczesnej wojny z Rosją. Dziennikarze gazety próbowali sobie wyobrazić, jak wyglądałyby działania wojenne w obecnej sytuacji, dlatego też zwrócili się do anonimowych ekspertów z Wyższej Szkoły Wojskowej - informuje serwis kp.ru. »
kp.ru/newsru.com, TSz /10:42
Izrael odpowiada atakiem na palestyński ostrzał

Izraelskie samoloty zbombardowały w nocy z niedzieli na poniedziałek cele w południowej części Strefy Gazy - poinformowały źródła palestyńskie. Do ataku doszło po ostrzale rakietowym ze Strefy. »
PAP, TSz /07:46

Karzaj prowadzi rozmowy z rebeliantami

Prezydent Afganistanu Hamid Karzaj spotkał się z delegacją rebeliantów walczących z afgańskimi władzami i siłami międzynarodowymi - poinformował rzecznik prezydenta. Chodzi o wstępne rozmowy pokojowe.

Prawie wszyscy Litwini źle oceniają rządzących

Prawie 100 procent Litwinów uważa, że Sejm i rząd w ich kraju pracują źle - wynika z sondażu instytutu Prime Consulting, którego rezultaty opublikowano dzisiaj w tygodniku "Veidas". »
PAP, TSz /12:40
Klęska partii Sarkozy'ego w wyborach regionalnych

Partia prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego będzie kontrolować tylko 3 z 26 regionów metropolitalnych, podczas gdy lewica przejęła aż 23 - wskazują opublikowane w poniedziałek ostateczne wyniki niedzielnej drugiej tury wyborów regionalnych.


Z kraju:


Sikorski: debata to wielki sukces naszej demokracji

Szef MSZ Radosław Sikorski uważa, że prawybory prezydenckie w PO i debata z jego konkurentem w tych prawyborach marszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim to "wielki sukces naszej demokracji". Według ministra, dopracowania wymaga jeszcze ocena debaty poprzez sondaże. »
PAP, TSz /13:40
"Sikorski ma tyle charyzmy, co kot napłakał; pokazała to debata"

- Sikorski ma tyle charyzmy, co kot napłakał. Pokazała to debata. Łatwo być politykiem agresywnym na wiecach, gdzie ma się poparcie tłumu. Trudniej jest, gdy trzeba się pokazać jako lider polityczny. Komorowski wypadł lepiej, ale cóż to za lider, który czyta z kartki, z promptera - mówił w TVN24 Joachim Brudziński komentując wczorajszą debatę prawyborczą PO. »
TVN24, Pog /08:31

30 proc. Polaków nie wie, kto zabił polskich oficerów w Katyniu

Politycy i media wiele uwagi poświęcają obchodom rocznicowym. Podkreśla się ich wagę, zwłaszcza zapowiedziany udział w obchodach premiera Rosji Władimira Putina. Tymczasem spora grupa Polaków, zwłaszcza wśród młodzieży, nie wie co stało się w Katyniu i kto zamordował polskich oficerów - wynika z sondażu przeprowadzonego dla "Newseeka". »
Newsweek, Pog /07:53

Pesymistyczny raport ONZ nt. przyszłości świata

Obecnie na świecie ponad miliard ludzi nie ma dostępu do czystej wody - wynika z raportu Narodów Zjednoczonych. Do 2030 roku prawie połowa ludzkości będzie żyła w regionach z niedoborem wody. Naukowcy przestrzegają jednak, że równie dużym zagrożeniem jak susze staną się powodzie. »
PAP, mak /11:47
IMiGW ostrzega przed możliwymi podtopieniami

W ciągu najbliższej doby będzie wzrastał poziom wody w rzekach na Mazowszu, Podlasiu, Lubelszyźnie i w woj. świętokrzyskim - informuje IMiGW. Instytut ostrzega przed możliwymi podtopieniami terenów i niebezpieczeństwem przebywania nad brzegami rzek

7 4 7