Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-22T16:15:28+01:00
Moim celem jest zdobycie pracy, z której będę zadowolony oraz kochającej rodziny. Paca jest ważna, żeby mieć z czego żyć. Po zakończeniu edukacji do tego punktu mojej wyprawy chciałbym dojść najszybciej. Kiedy już zdobędę pracę, którą będę lubił wyruszę dalej. Może po drodze spotkam wybrankę mojego życia, nasze drogi się połączą, a potem tę trudną wyprawę będziemy kontynuować razem? Razem jest przecież łatwiej. Potem zrealizujemy mój kolejny cel, a mianowicie stworzymy rodzinę.Tutaj zatrzymamy się na dłużej, wychowamy dzieci, a potem pójdziemy dalej. W pewny momencie dzieci pójdą innymi drogami, usamodzielnią się, a nam coraz trudniej będzie pokonywać tę wyboistą drogę. Ale damy radę, przecież osiągnęliśmy cel, mamy rodzinę i satysfakcjonującą pracę. Jest dobrze.
Teraz nie wyznaczamy sobie takich trudnych celów, jesteśmy coraz bardziej starzy, coraz trudniej pokonywać tę drogę, nawet wspólnie. Nawet, jeśli nasza ścieżka przecina się ze ścieżkami dzieci.
W końcu rozłączam się z moją ukochaną, dla jednego z nas to koniec wędrówki, jedno z nas doszło do końca, zdobyło szczyt.
Ale drugie dalej kroczy przez tę trudną ścieżkę, ścieżkę, którą wyznacza życie.

Mam nadzieję, że miej więcej o to chodziło. Nie wiem z czym dokładnie związana jest ta praca domowa i jak to miało wyglądać. Fajnie by było, gdybym się jakoś przydała ;)