Odpowiedzi

2009-10-28T13:48:59+01:00
A skąd ja mam wiedzieć co ci się w życiu przydarzyło?!
1 5 1
2009-10-28T13:52:31+01:00
Cześć XYZ

Dawno się nie odzywałam - za co od razu bardzo przepraszam. Mam nadzieję, że mi to wybaczysz i zrozumiesz, ale ostatnio wiele się działo w moim życiu. Postanowiłam trochę się dokształcić i wyjechałam na miesięczny obóz językowy do Londynu.
Było super - do wczesnych godzin popołudniowych zajęcia w grupach - jak to w szkole, a potem czas dla siebie - na zwiedzanie, odpoczynek, poznawanie nowych ludzi. Poznałam kilka fajnych osób z Hiszpanii i jednego Szweda - nie wiem, czy napisałam, ale był to kurs, w którym brała udział grupa uczniów z różnych krajów. Trochę się bałam, że nie dam rady, nie dogadam się - sam wiesz, że miałam trochę problemów z angielskim - ale szybko się przełamałam i teraz nie mam problemu z porozmawianiem z kimś, zrobieniem zakupów itp. Polecam. Udało mi się zwiedzić kilka muzeów i zabytkowych budowli - chętnie wybrałabym się do Londynu na jakiś wakacyjny wyjazd tak, by bardziej skupić się zwiedzaniu. Wróciłam w ubiegłym tygodniu i czekał na mnie list od Ciebie. Dopiero udało mi się nadrobić domowe zaległości i teraz mam chwilę czasu na to, by odpisać na listy i maile. Cieszę się, że jesteś zadowolony z pobytu w górach, faktycznie, pogodę mieliście w sam raz na zdobywanie szczytów. Moja klasa wybiera się na wycieczkę do Zakopanego w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że też dopisze nam pogoda i uda nam się wejść na Giewont - trzymaj kciuki.
Mam nadzieję, że uda nam się spotkać w najbliższym czasie, fajnie byłoby porozmawiać na żywo. Do zobaczenia w takim razie.
Pozdrawiam

XYZ
1 1 1