Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-22T16:19:49+01:00
1) Asteroid 325- zamieszkany przez Króla. Był to władca, który rządził mądrze i rozsądnie, lubił rozkazywać. Przybyszy traktował jak swoich poddanych, zdawał sobie sprawę z niemożności wykonania niektórych poleceń.
2) Asteroid 326- zamieszkały przez Próżnego. Uważał on siebie za najpiękniejszego, najlepiej ubranego, najbogatszego i najbardziej inteligentnego człowieka. Oczekiwał od innych osób pochwał i komplementów.
3) Asteroid 327- zamieszkany przez Pijaka. Był on człowiekiem samotny. Pił, bo się wstydził, że pije- chciał o tym zapomnieć.
4) Asteroid 328-zamieszkany przez Biznesmena. Był on człowiekiem chciwy, zachłannym, pazernym, materialistą. Zajmował się precyzyjnym i skrupulatnym liczeniem gwiazd, ale nie dostrzegał ich piękna. Był ślepy, gdyż nie dostrzegał prawdy, że tak naprawdę nic nie posiada.
5) Asteroid 329- zamieszkany przez Latarnika. Człowieka pracowitego, który zapala i gasi latarnie. Zajmuję się wszystkim tylko nie samym sobą.
6) Asteroid 330- zamieszkany przez Geografa. Zajmuję się on spisywaniem spostrzeżeń badaczy. Prowadzi rejestr najpierw ołówkiem, potem atramentem. Podręczniki geografii uważa za najcenniejszą z książek- nigdy nie wychodzi on z mody i opisuje rzeczy odwieczne.
7) Planeta Ziemia- Mały Książe spotyka tam Lisa, Kupca, kwiatka i Żmije.