Odpowiedzi

2010-03-22T17:02:12+01:00
Wywiad ze sportowcem siatkarzem mariuszem wlazłym
-dzień dobry
-dzień dobry
-nazywam się .......... jestem dziennikarzem gazety......czy moge zadać panu kilka pytań?
-tak, prosze.
-ską zamiłowanie do siatkówki?
-jak byłem mały nie myslałem o siatkówce na serio jednak gdy wracałem z zawodów piłki noznej chłopacy rzucili mi piłkę w ręce spodobało mi się to.
-jak na pana mówią koledzy z druzyny?
szampon
-jaki był pana pierwszy klub?
-

Pierwszym klubem była reprezentanta Polski oczywiście WKS Wieluń, najpierw drużyna młodzieżowa, potem zespół seniorski, występowałem w III lidze. Wraz z rozwojem kariery przyszłypierwsze sukcesy - 5. miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików wywalczone w Świnoujściu. W międzyczasie odrzuciłem propozycję gry w SMSie Spała, za co zostałem wyrzucony w Reprezentacji Polskich Kadetów i nie mam na swoim koncie srebrnego medalu Mistrzostw Europy. Rok 2001 zaowocował transferem do drugoligowego klubu SPS Samas Zduńska Wola. byłem wyróżniającym się zawodnikiem w II lidze i szybko stałem się ulubieńcem publiczności. Wkrótce także nadeszło powołanie do kadry juniorów, której trenerem był wówczas Grzegorz Ryś. jednak nie dsliśmy rady i zajeliśmy 5 miejsce
-a co pana rodzice uważaja o pana karierze?
-rodzice od samego początku wspierali mnie, podtrzymywali mnie na duchu w ważnych momentach.jestem im wdzięczny za to ile dla mnie zrobili i ,że zawsze mogłem na nich liczyc.
-życzedalszych sukcesów
-dziękuje
-dziękuje
dowidzenia
-dowidzenia:)

13 2 13