W LICZBIE MNOGIEJ!!!!!Rybacy kaszubscy ciągle jeszcze łowią ryby za pomocą sieci z....(oko).W zależności od łowiska ..(oko) w każdej sieci mogą być inne-gęstsze i mniejsze przeznaczone są na mniejsze ryby, duże na wiąksze gatunki.wiele...(oko)trzeba często naprawiać ,gdyż sieci rwą się.dlatego po każdym polowie trzeba uważnie przyjrzeć się ....(oko) .Rybacy systematycznie naprawiają podarte...(oko) .W ...(oko) sieci można czasem znaleźć inne ciekawe trofea- od starego buta po piękne muszle.

3

Odpowiedzi

2009-10-28T14:51:14+01:00
W LICZBIE MNOGIEJ!!!!!Rybacy kaszubscy ciągle jeszcze łowią ryby za pomocą sieci z..ok.. .W zależności od łowiska ..oka w każdej sieci
mogą być inne-gęstsze i mniejsze przeznaczone są na mniejsze ryby, duże na wiąksze gatunki.wiele...ok..trzeba często naprawiać ,gdyż sieci rwą się.dlatego po każdym polowie trzeba uważnie przyjrzeć się ....okom.. .Rybacy systematycznie naprawiają podarte...oka.. .W ...okach... sieci można czasem znaleźć inne ciekawe trofea- od starego buta po piękne muszle.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-28T14:51:56+01:00
Rybacy kaszubscy ciągle jeszcze łowią ryby za pomocą sieci z ok(oko).W zależności od łowiska oka (oko) w każdej sieci mogą być inne-gęstsze i mniejsze przeznaczone są na mniejsze ryby, duże na wiąksze gatunki.wiele ok (oko)trzeba często naprawiać ,gdyż sieci rwą się.dlatego po każdym polowie trzeba uważnie przyjrzeć się okom (oko) .Rybacy systematycznie naprawiają podarte oka (oko) .W okach (oko) sieci można czasem znaleźć inne ciekawe trofea- od starego buta po piękne muszle.
2 5 2
2009-10-28T14:55:41+01:00
Rybacy kaszubscy ciągle jeszcze łowią ryby za pomocą sieci z ok.W zależności od łowiska ok w każdej sieci mogą być inne-gęstsze i mniejsze przeznaczone są na mniejsze ryby, duże na wiąksze gatunki.Wiele ok trzeba często naprawiać ,gdyż sieci rwą się.dlatego po każdym polowie trzeba uważnie przyjrzeć się okom.Rybacy systematycznie naprawiają podarte oczy.W okach sieci można czasem znaleźć inne ciekawe trofea- od starego buta po piękne muszle.