Odpowiedzi

2010-03-22T17:11:08+01:00
Miejscowość i data


drogi Adamie
ostatnio przeczytałem bardzo ciekawą książkę pt. "Przygody Tomka Sawyera" która napisał Mark Twain. czytanie tej książki tak mnie wciągnęło ze zechciałem w tym liście zachęcić cie do przeczytania jej.
jest to bardzo interesująca opowieść o przygodach chłopca który być może mógłby być naszym kolegą a który to ma bardzo ciekawe życie pełne niespodzianek i niezwykłych przygud. musze Ci powiedziec ze z Tomka był bardzo niegrzeczny chłopiec ktury oprucz tego ze był sierotą i mieszkał u swojej Cioci Polci kturej swoim nieznosnym zachowaniem sprawiał wiele przykrości. pozatym był on bardzo spryttny co pomagało mu nie tylko wymigać sie od domowych obowiazków jak przy malowaniu płotu ale i wyjśc cało z niezadkich tarapatów. mugłbym Ci o jego przygodach wiele poowidziec jednak wtedy znając je nie miał byś przyjemności jaką napewno bedziesz czerpał z czytania tej książki.
zachecam cie wiec do jej przeczytania jeszcze raz bys mugł sam poznać niezwykłe przygody tomka sawera i zobaczyc jaką ciekawą opowiescia jest książka o jego przygodach.
pozdrawiam
podpis
83 4 83
Komentarz został usunięty
;3
DZIĘKI XD
masakra xd
xd