Pomocy !!!!! Mam takie zadanie z polaka proszę pomóżcie .... Treść zadania jest taka. Dziwny jest ten świat,pełen zagadek i tajemnic.Co najbardziej cię w nim zadziwia,co chciałbyś zobaczyć,poznać,odkryć.....? Napisz odpowiedz składającą się co najmniej z 8 wypowiedzeń.

3

Odpowiedzi

2009-10-28T15:01:29+01:00
Nasz świat jest dziwny gdyż takim go tworzą ludzie.To ludzie nadają temu światu tyle zagadek niespełninoych marzeń...Ja w naszym świecie chciałabym zobaczyć inne kraje nieodkryte lub niezdobyte jeszce góry szczyty.Jest wiele zagadek i pytań które można by było zadawać komuś o naszym świecie np.co takiego naprawdę w sobie kryje nasz świat?...
2009-10-28T15:10:10+01:00
Dziwny jest ten świat, pełen zagadek i tajemnic. Najbardziej zadziwia mnie ta ludzka nienawiść do drugiej osoby, bądź grupy. Powinniśmy się wszyscy szanować i żyć w zgodzie. Warto brnąć do tego, aby na świecie panował pokój i zgoda. Nie należy mścić się i odgrażać innym ludziom, nie na tym polega harmonia naszej duszy. "W nienawiści jest strach" - mówił Fryderyk Nietzseche. I taka jest właśnie prawda.. Jest to strach przed pokazaniem własnego "ja". Nie chcemy okazywać swojej prawdziwej duszy, bycia tym, kim naprawdę się jest.

Mam nadzieję, że w jakiś sposób odrobinę pomogłam. :)
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-28T15:10:15+01:00
W naszym świecie zadziwia mnie to że tak szybko płynie czas i nie możemy się zapoznać z innym człowiekiem.Każdy się gdzieś spieszy po coś biegnie tak, że nie zdaje sobie z tego sprawy dokąd i po co.Wszystko tak szybko przemija, a szczególnie życie tak krótkie jest.Najbardziej chciałabym zobaczyć świat z góry i jak by to było gdyby teraz żyły dinozaury.Zawsze chciałam poznać coś co by mną wstrząsnęło lub kogoś poznać bardzo znanego, mądrego i rzeczywistego.Chciałabym odkryć szczątki dinozaurów i nie tylko, zostać po prostu archeologiem, który by odkrywał dawny świat.