Odpowiedzi

2010-03-22T18:04:27+01:00
Cześć (data i miejscowość)


Bardzo chciałabym Cię uściskać i zobaczyć. U mnie jest wszystko dobrze . A u ciebie ?
Ostatnio mieliśmy próbny egzamin szóstoklasisty , był bardzo trudny/łatwy.Najwięcej było zadań z polskiego . Poradziłam sobie dobrze/średnio .Z matematyki zadania były łatwe . Nawet podobało mi się .
We (miasto/miejscowość) jest bardzo ładnie , świeci słońce . Pogoda dopisuje .
Mam nadzieję że mi odpiszesz . Bardzo tęsknie . !

PS. Możesz wysłać mi e-mail ..;) Kochaam

(ksywka/imie)
1 1 1
2010-03-22T18:05:23+01:00
(miasto),22.03.2010 rok

Kochana (imię np. Ewelino)
(akapit).Kochana Ewelino! Na początku mojego listu chciałabym Cię bardzo pozdrowic. Jak tam u Ciebie w szkole?
(akapit) U mnie same nudy. Ale ostatnio pisałam egzamin szóstoklasisty. Był naprawdę trudny. Ale jakoś dałam radę. Dużo koleżanek miało z nim problem, zwłaszcza z częścią matematyczną. Mi poszło wspaniale z języka polskiego. Boję się wyników, ale proszę Cię abyś trzymała za mnie kciuki. Jak przyjadę na wakacje, to opowiem Ci wszystko o tym teście. Ciebie to natomiast czeka za rok, ale nic się nie przejmuj - najgorsze jest jak się bardzo stresujesz, a reszta to już pikuś. Nie mogę się doczekac kiedy się spotkamy...
(akapit) Niestety muszę już kończyc. Jeśli będę miała wyniki, dam znac. Czekam na Twój odpis i opowiedz co u Ciebie. Papa.
(Twoje imię)
PS: Pozdrów Twoich rodziców i dziadków.
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-22T18:35:21+01:00
Droga Emilko!
Na początku mojego listu pragnę Cie najserdeczniej pozdrowić. Bardzo za Tobą tęsknię.
Dzisiaj miałam próbny egzamin dla szóstoklasisty. Przed przystąpieniem do niego miałam straszną tremę. Zapomniałam wszystko, co się nauczyłam. Jednak gdy weszłam na salę i zajęłam swoje miejsce, trema wspaniałomyślnie zniknęła. Przestałam się bać. Pomyślałam, ze ten test na za zadanie sprawdzić tylko moje wiadomości. Spokojna zaczęłam pisać. Zadania z polskiego poszły mi bardzo dobrze, przecież wiesz, ze lubię j. polski. Jednak przy zadaniach z matematyki znowu się zdenerwowałam. Nie potrafiłam przypomnieć sobie żadnego wzoru matematycznego. jednak pamiętałam co mi mówiłaś. Zaczęłam spokojnie i głęboko oddychać, po chwili coś zaczęło mi świtać. W końcu uporałam się z tymi zadaniami. Szczęśliwa wyszłam z sali. Wiedziałam, że dobrze sobie poradziłam, ale nie jestem pewna, czy moja praca dostanie dużą ilość punktów.
Twoja ....
PS.Jak Tobie poszedł test?
2 5 2