Do przetlumaczenia mam oferte hotelu na angielski!!!!oferta do przetłumaczenia
hotel bryza jest w centrum wrocławia. jego korzystna lokalizacja zacheca turystow do zaznajomienia sie sie z dluga historia miasta i jego zabytkow. oferujemy 50 wygodnych i eleganckich pokoi, jedno i dwu osobowych z dodatkowymi lozkami, lazienkami, tv, dostepem do internetu. cena za pokoj jednoosobowy to 100zl za osobe, za pokoj dwuosobowy to 90zl osobe. w naszej ofercie znajduje sie takze restauracja z calodziennym wyzywieniem (100miejsc), kawiarenka i mini bar. zapewniamy rowniez parking strzezony. zyczymy milego pobytu w hotelu bryza.

1

Odpowiedzi

2010-03-22T18:11:06+01:00
Hotel "Bryza" jest w centrum Wrocławia. Jego korzystna lokalizacja zachęca turystów do zaznajomienia się z długa historią miasta i jego zabytków. Oferujemy 50 wygodnych i eleganckich pokoi, jedno i dwu osobowych z dodatkowymi łóżkami, łazienkami, tv, dostępem do internetu. Cena za pokój jednoosobowy to 100zł za osobę, za pokój dwuosobowy to 90 zł osobę. W naszej ofercie znajduje się także restauracja z całodziennym wyżywieniem (100 miejsc), kawiarenka i mini bar. zapewniamy również parking strzeżony. Życzymy miłego pobytu w hotelu "Bryza".

Hotel "breeze" in the center of Wroclaw. Its advantageous location invites visitors to become acquainted with a long history of the city and its monuments. Offer 50 comfortable and elegant rooms, single and double rooms with extra beds, bathroom, television, Internet access. Price per single room is 100 PLN per person for a double room is 90 zł per person. We offer also a restaurant with full board (100 seats), cafe and mini-bar. also provide secure parking. Enjoy your stay at the hotel "breeze".
11 3 11