Prosze mi to dobrze przetlumaczyc:]na polski

You can always trust them to do what you ask them to do.They are also decisive;they make decisions quickly.On the other hand, they tend to be rather bossy.They like telling other people what to do.People who have a thin upper lip and full lower lip are energetic.They work very hard and like participating in a lot of activities.They are ambitious as well they want to be successful in life.However,these people tend to be self-centred.They seem to only care about themselves and they sometimes forget about other peoples feelings.
People with thin lips are determined they know what they want and they do all they can to get it.They are careful people who do their work with a lot of attention and thought.
However, they tend to be reserved they dont like showing their feelings or expressing their opinios.They can also be mean; they dont like sharing things or spending money.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-22T18:31:47+01:00
Zawsze możesz im ufać w tym o co ich poprosisz do zrobienia. Są oni zdecydowani i podejmują decyzje szybko. Z drugiej strony czasem lubią być szefem. Podoba im się mówienie ludziom co maja robić. Ludzie, którzy maja cienka górna wargę i pełna dolną wargę są pełni Energi. Ciężko pracują i lubią robić wiele rzeczy. Są ambitni i chcą być usatysfakcjonowani w swoim życiu. Jednakże ci ludzie maja tendencje do bycia egocentrykami. Wyglądają na troszczących się tylko o siebie i nie obchodzą się uczuciami innych ludzi.

Ludzie z wąskimi ustami są zdeterminowani, wiedza co chcą i zrobią wszystko żeby to dostać. Są uważnymi ludźmi i w swoja prace wykonują z uwaga i przemyśleniem. Jednakże maja tendencje do bycia skrytymi. Nie pokazują swoich uczuć i ekspresji w opiniach. Mogą być też skromni, nie lubią dzielić się rzeczami i wydawać pieniędzy.

pozdrawiam ; ))