Kamienie na szaniec - na dziś

W kilku zdaniach udziel odpowiedzi na poniższe pytania:

1. Czego wymagała od chłopców realizacja zadań w małym sabotażu?
2. Czego chłopcy nie musieli robić podczas wykonywania tych zadań?
3. Jakie cechy charakteru kształtowali w sobie bohaterowie w czasie służby w małym sabotażu?

3

Odpowiedzi

2010-03-22T18:26:09+01:00
, ` 1. Przede wszystkim sporej odwagi ale także współgrania ze sobą wzajemnie bo nie kiedy musieli działać wspólnie..;)

2. Podczas wykonywania tych zadań chłopcy nie musieli zabijać swoich wrogów.. Nie musieli używać broni.. Ich zadaniem było po prostu uprzykrzenie życia Niemcom..;p

3. Kształtowali w sobie odwagę, męstwo ale również przyjaźń, zaufanie do drugiej osoby.. ;)
7 4 7
2010-03-22T18:31:19+01:00
1. Realizacja zadań w małym sabotażu wymagała od chłopców dużego poświęcenia. M usieli oni szybko działać. Nie mieli oni czasu na długie przygotowywanie się.

2.Podczas wykonywania tych zadań chłopcy nie musieli (tu nie mam przykładów i nie wiem czego nie musieli bo chyba wszystko musieli.. )

3.W czasie służby w małym sabotażu chłopcy byli bardzo odważni. Nie obawiali się oni o własne życie. Wiedzą że muszą zrobić to dla ojczyzny.

Pozdro :D
P.S. Jutro pisze z tego wypracowanie :D
5 4 5
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-22T18:31:43+01:00
1.Realizacja zadan w malym sabotazu wymagala od chlopcow przede wszystkim odpowiedzilanosci.Mlodzi powinni odpowiadac za to co robia i zdawali sobie z tego sprawe.Chlopcy mieli za zadanie bronic swojego honoru i ojczyzny.Rowniez wymagana byla odwaga a to jet najwazniejsze w tym wszystkim
2.Chlopcy podczas wykonywania tych zadan nie musieli zabijac swoich wrogów.Ogólnie nie musieli robic tego co robili ich starsi rodacy czyli;wrzucania bomb gazowych do kin ,odbijania swoich ludzi z rak wroga.
3.Bohaterowie ksztatowli w sobie tak ja wczesniej wspomniano odpowiedzialnosc.chlopcy uczyli sie braterstwa gdyz z wasnej woli pmagali niewinnym ludziom w potrzebie i bezbronnym dzieciom.Napewno kazdy z tych bohaterow polskich ksztaltowal w sobie honor i przyjazn,ktora prztrwa wszystko nie zwazajac na sytuacje.

Mam nadziej ze zad jest ok.
7 4 7