Odpowiedzi

2010-03-22T19:32:31+01:00
Szanowni Państwo! (miejsce i data)

Zwracam się do państwa z prośbą dotyczącą podłączenia internetu w waszym domu. Moim zdaniem Tomek powinien mieć dostęp do internetu. Internet to nie jest zły pomysł.W tych czasach większość osób decyduje się na podłączenie internetu. Dziecko które nie posiada internetu czuje się poniżone ponieważ inne dzieci w klasie mają internet a on nie może mieć tej satysfakcji. Z internetu może korzystać zarówno dorosły jak i dziecko. Można się z niego dowiedzieć różnych ciekawych rzeczy np. wiadomości potrzebnych do szkoły.
Naprawdę .


Pozdrawiam (podpis)
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-22T19:33:05+01:00
Szanowni Państwo!

Witam Państwo bardzo serdecznie, piszę w sprawie Internetu. Wiem , że ten temat jest w waszej rodzinie jest teraz często poruszany i chcę pokazać plusy korzystania z Internetu.
Po pierwsze jest bardzo przydatny w szkole szczególnie dla osób ambitnych, jest tam wiele ciekawych i przydatnych informacji. Kolejną sprawą jest dostęp to wydarzeń z kraju i ze świata 24 godziny na dobę , będą Państwo na bieżąco z wydarzeniami politycznymi i sportowymi ( wiem , że Pan jest wielkim fanem piłki nożnej , a tak będzie Pan na bieżąco z wynikami ). Nie mogę pominąć faktu, że Internet pozwala na utrzymanie dobrych stosunków ze znajomymi oraz z rodziną nie trzeba wychodzić z domu , aby dowiedzieć się co u nich słychać.
Moi rodzice mieli również wiele wątpliwości , aby podłączyć nasz komputer do sieci ,ale teraz mogę Państwa zapewnić ,że nie żałują , a ponad to są z tej decyzji bardzo zadowoleni .

Podpis ;D
1 5 1