Odszukaj w internecie ,książkach lub w czasopismach najważniejsze infornacje na temat twojego hobby.Ułuż hasło reklamowe twoie zajteresowania będzie ono jednocześnie tytółem przygotowanego przez ciebie wystompienia . Npisz plan swojej wypowiedzi , odpowiadając na podane pytania :
-Na czym polega twoje hobby ?
-Jakich warónków wymaga?Czy potrzebne jest do tego specjalne miejsce lub sprzęt ?
-Czy konieczna jest obecność innych osób ?
-dlaczego lubisz spędzać czas w taki sposób ?
-dlaczego na twoje hobby warto poświęcać czas?

pilne na jutro !!!

2

Odpowiedzi

2010-03-22T19:27:47+01:00
Hobby (pasja, pot. konik) – czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków. Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w danej dziedzinie, doskonaleniem swoich umiejętności w pewnym określonym zakresie, albo też nawet z zarobkiem — głównym celem pozostaje jednak przyjemność płynąca z uprawiania hobby.

Hobbyści-amatorzy liczni są w niektórych dziedzinach nauki, np. entomologia, botanika, zoologia, przyczyniając się do ich rozwoju. Wiele dyscyplin naukowych zawdzięcza swoje początki hobbystom, np. polska trichopterologia rozwijana była przez Józefa Dziędzielewicza.Moje hobby to: # fotografia
# taniec
# kolekcjonerstwo
# modelarstwo
# malarstwo
# amatorskie uprawianie sportu
# zajęcia rekreacyjne takie jak łowienie ryb czy zbieranie grzybów
# robótki ręczne
# majsterkowanie
# surfowanie po Internecie
# rysowanie
# czytanie
# działka
10 3 10
  • Użytkownik Zadane
2010-03-22T19:33:23+01:00
POCZUJ SIĘ JAK RYBA W WODZIE

Pływanie – jest to dyscyplina sportowa, ale także zwyczajny sposób poruszania się w wodzie przez ludzi i zwierzęta, najbardziej popularna w krajach o ciepłym klimacie. Wyróżniamy cztery style pływania:

-Styl motylkowy (delfin, motyl, motylek)
- Styl grzbietowy (grzbiet)
- Styl klasyczny (żabka, klasyk, żaba)
- Kraul (dowolny)


Moim hobby jest pływanie. Szczególnie lubię uczęszczać na treningi gdzie trener sam narzuca styl jakim mam pływać oraz ilość przepływanych basenów. Treningi odbywają się na basenie krytym, dlatego też pływać mogę w każdą pogodę. Czasami potrzebna jest mi deska ażeby szlifować swój styl pływania. Trudno tu powiedzieć o konieczności obecności innych osób. Jeśli pływam prywatnie sama świetnie daję sobie radę, ale jeśli przybywam na treningi potrzebuję trenerra, często też koleżanaek czy kolegów do wykonywania skomplikowanych ćwiczeń. lubię pływanie, ponieważ w wodzie czuję się wolna. Dbam także o swój rozwój fizyczny. Każdy kto ma zbyt dużo energii świetnie może ją zużyć na pływalni. Na basenie można spotkać wielu znajomych, dla tego jest to sport dla każdego.
7 3 7