Odpowiedzi

2010-03-22T19:33:12+01:00
Codziennie rano, gdy spojrzę za okno, widzę dachy poszczególnych budynków zakładu z ogromnymi i licznie rozstawionymi kominami. Ponieważ mieszkam na czwartym piętrze, tuż za nimi mogę ujrzeć pola, łąki, lasy i domy, które znajdują się w pobliskich wioskach.
Troszkę bliżej, bo na osiedlu, jest plac zabaw. Zawsze latem najmłodsi spędzają am wiele godzin. Za każdym, gdy spojrzę w tamtą stronę, porzypomina mi się moje dzieciństwo. Razem z koleżankami potrafiłyśmy spędzić tam cały dzień. Siedziałyśmy wszystkie w dużej piaskownicy i bawiłyśmy się w różne zabawy. Na placu jest także boisko do gry w piłkę nożna i koszykówkę.
Każdej zimy dzieci lepią na nim piękne, a zarazem śmieszne bałwany. Latem zaś nawet najstarsi przychodzą pokopać piłkę. Niezależnie od pory roku... zawsze znajdzię się grupa osób, która z miłą chęcią spędzi czas na boisku.
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-22T19:39:38+01:00
Widok wyłaniający się zza okna jest przepiękny.Widać tam piękne kwiaty i drzewa.Rabaty ogrodowe pięknie zdobią ogród,a kwitnące drzewa dodają mu wiosennego klimatu .Między drzewami znajduje się piękny staw z bielutkimi liliami wodnymi.Tuż obok stawu jest niewielka, bielutka altanka ogrodowa.
3 3 3