Napisz sprawozdanie z wycieczki do zoo. Pamiętaj aby w sprawozdaniu znalazły się odpowiedzi na pytania kto? kiedy? dokąd? w jakim celu? co się działo? jakie są moje wrażenia? Prosze tylko żeby nie było to długie bo to nie na ocene a pisać mi sie dużo nie chce ;) Daje naj!!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-22T19:41:33+01:00
Dnia.....roku......na zakończenie....klasy pani/pan od przyrody zorganizował/ła wyczieczkę do ZOO. Wszyscy szczęśliwi że lekcje się nie odbędą wsiedliśmy do autobusu i po wesołej podróży stanęliśmy przed bramą, przy której czekał już na nas przewodnik. Widzieliśmy różne rodzaje zwierząt mi najbardziej spodobały się małe małpki, wesoło dokazujące na drzewach. Było słychac również kolorowe papugi, oraz ryczenie lwa. Było cudownie :D Pan razem z przewodnikiem zatrzymywali się przy każdym zwierzęciu i krótko opisywali jego zwyczaje,sposób i miejsce życia.W ZOO spędziliśmy 2 godziny,czas bardzo szybko uciekał a Ja nawet się nie spostrzegłam kiedy trzeba było wracac do domu. To byłą najciekawsza lekcja przyrody w moim życiu !

albo

W sobote 6.03,2010r. Brałam uciał w wycieczne do Wielkopolskiego ZOO w Poznaniu. Wyjazd był nadzorowany przez dyrektorkę szkoły i wychowawczyni naszej klasy. Przy zwiedzaniu Zoo Towarzyszył nam przewodnik który opowiadał o wszystkich zwierzętach. Najbardziej zaintrygowała mnie panda, ponieważ miała najbradzie koczowniczy styl życia , a tak naprawdę więziono ją w klatce. Zrobiło mi się szkoda pandy i postanowiłam zapytać dyrektora Zoo czy jest coś co mogłabym zrobićdla dobra tego zwierzęcia. Niestety nie zaproponowani mi nic co uważałabym bym za odpowiedni cel. Główną atrakcją wycieczki była pomoc przy karmieniu zwierząt. Wszystkim sprawiło to ogromną przyjemność. Na końcu naszej wycieczki pożegnaliśmy sięz uwięzionymi zwierzątkami i pojechaliśmy do domu.


DO WYBORU ;)
1 2 1