Napisz sprawozdanie z ostatniej twojej podrozy (moze być wymyslona). Uwzględnij informacje na temat trasy, czasu i terminu podrozy, atrakcji krajobrazowych lub turystycznych, towarzyszy itp.

Daję NAJ.... :D
ALE TEZ SPAM.... ;(

Proszę POMOCY!!!!!
JAK NAJSZYBCIEJ!!!

1

Odpowiedzi

2010-03-22T20:49:50+01:00
Kilkanaście dni temu wraz z moją klasą wybraliśmy się na wycieczkę do Ogrodzieńca. Wyjazd ten miał trwać 2 dni, lecz na samym jego początku okazało się, że nikt nie wziął potrzebnych rzeczy. Wtedy pani zdecydowała, że będzie to kilkugodzinna wycieczka.
Wyjechaliśmy o 7.00 spod szkoły. Do Ogrodzieńca dotarliśmy koło 10.30. Tam po kilkuminutowym uciszaniu zwiedziliśmy zamek. Po 5 godzinach szczęśliwi schodziliśmy z powrotem do autokaru. Wtedy okazało się, że rodzice przywieźli nam rzeczy i możemy pojechać na biwak. Tak też zrobiliśmy. Noc spędziliśmy na Pustyni Błędowskiej. Piasek wyglądał ślicznie wieczorem, kiedy było ognisko i kiełbaski. Koło 21.00 położyliśmy się spać.
Następnego dnia wstaliśmy o 10.00, a o 11.30 jechaliśmy już autobusem do naszego miasta. Do domów wrociliśmy koło 19.00 Wszyscy byli bardzo zadowoleni z tej wyprawy. Mieliśmy mnóstwo zdjęć i pamiątek.


Mam nadzieję, że się podoba :)
11 4 11