UFO TOOK MY DOG!!!
Last Sunday about 9pm. I took a walk with my dog, Rex. I was in a forest near my home and I often walk there. It's rather save area. Suddenly Rex started to bark and I was very nervous. Rex run away and I heard strange low hum. I was hidden behind a tree and I saw a spaceship landing near me. Rex was standing near there and he waged the tail. Very tall women came from the spaceship. Her hair was red, like her eyes, lightning in night. She took Rex and has gone.
I know it's difficult to believe that, but it's the truth! UFO can fly to the Earth and do everything. If somebody saw my dog, please, phone me. Rex is black and rather small. I'm scared now and I'm nervous about my dog. It was terrible!

Prztłumaczie na Język Polski !!!

3

Odpowiedzi

2010-03-22T21:33:05+01:00
UFO zabrało mojego psa!
W ostatnią sobotę około 21 poszedłem na spacer z moim psem Rexem. Byłem w lesie niedaleko mojego domu. Często tam chodziłem, to było raczej bezpieczne miejsce. Nagle Rex zaczął szczekać, a ja byłem nerwowy. Rex uciekł a ja usłyszałem dziwny szum. Schowałem się za drzewem i zobaczyłem statek kosmiczny który wylądował niedaleko mnie. Rex stał niedaleko miesca ich lądowania i machał ogonem. Ze statku kosmicznego yszła bardzo wysoka kobieta. Jej włlosy były czerwone, tak jak jej oczy i na dodatek świeciły w ciemności. Zabrała Rexa i zniknęła.
Wiem że trudno w to uwierzyć, a to prawda! UFO może przyleciec na Ziemię w każdej chwili i zrobić dosłownie wszystko. Jeżeli ktokolwiek widział mojego psa, proszę,zadzwońcie. Rx jest czarny i raczej mały. Bardzo się denerwuje i boję się o niego. To było straszne przeżycie!
2010-03-22T21:33:06+01:00
UFO zabrało mojego psa!
Ostatniej niedzieli około godziny 9. Wziąłem mojego psa Rex na spacer. Byłem w lasie nie daleko mojego domu gdzie często chodzę. to jest raczej bezpieczne miejsce. Nagle Rex zaczął szczekać i byłem zdenerwowany. Rex odbiegł a ja usłyszałem brzęknięcie. Byłem schowany za drzewem i zobaczyłem statek kosmiczny lądujący obok mnie. Rex stał obok i machał ogonem. Bardzo wysoka kobieta wyszła z statku kosmicznego. Miała czerwone włosy jak jej oczy świecące w nocy. Wzięła Rexa i odeszła. Wiem że trudno w to uwierzyć ale na prawdę jest o prawda. Ufo może przylecieć na ziemie i robić wszytko. Jeżeli ktoś zobaczył mojego psa proszę do mnie zadzwonić. Rex jest mały i czarny. Jestem teraz przestraszony i boję się o mojego psa To było straszne przeżycie
2 3 2
2010-03-22T21:36:51+01:00
UFO zabrało mojego psa!
Ostatniej niedzieli około godziny 9 po południu. Wziąłem mojego psa Rexa na spacer. Byłem w lasie nie daleko mojego domu gdzie często chodzę. To jest raczej bezpieczne miejsce. Nagle Rex zaczął szczekać i byłem zdenerwowany. Rex odbiegł a ja usłyszałem brzęknięcie. Byłem schowany za drzewem i zobaczyłem statek kosmiczny lądujący obok mnie. Rex stał obok i machał ogonem. Bardzo wysoka kobieta wyszła ze statku kosmicznego. Miała czerwone włosy, jak jej oczy świecące w nocy. Wzięła Rexa i odeszła. Wiem że trudno w to uwierzyć ,ale na prawdę jest o prawda. Ufo może przylecieć na ziemie i robić wszytko. Jeżeli ktoś zobaczył mojego psa proszę do mnie zadzwonić. Rex jest mały i czarny. Jestem teraz przestraszony i boję się o mojego psa. To było straszne przeżycie.
2 3 2