CZY MÓGŁBY MI KTOŚ TO PRZETŁUMACZYC na j.polski? bardzo prosze o szybką odpowiedź


I usually wake up at seven o'clock except at the weekends. A few minutes later I am ready to get up. I quickly make the bed and go to the bathroom. I carefully brush my teeth, wash my face and comb my hair. Then a get dressed and make my way to the kitchen. I usually have yoghurt, a cheese sandwich and cup of tea for breakfast. I make it myself because my parents are always in a hurry in the morning. We leave the house together and I rush to a bus stop. I go to school by bus and this takes me more or less twenty minutes. I usually spend six hours at school and about 2 p.m. I get home. Hungry, I eat dinner and I rest for a while. Then I clean my room, wash up, hoover and empty the bin. However, sometimes I get behind with housework.
At five o'clock my parents are back and we have an afternoon snack. This is the best part of the day. We all ebjoy it very much. Later I begin doing my komework. If there is not much to do I listen to music or visit my friend.
In the evening I have supper and then I watch television with my parents. I like watching the news and interesting films. About 11 p.m. I have a shower and get ready for bed. A few minutes later I am in bed already and I fall asleep so as to get up again in the morning. This established routine is of course broken at the weekends and during my holidays.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-10-28T17:19:19+01:00
Zazwyczaj obudzę się o godzinie siódmej z wyjątkiem weekendów. Kilka minut później jestem gotów wstać. I szybko złożyć łóżko i pujść do łazienki. I dokładnie umyć moje zęby, umyć twarz i włosy wyczesać grzebieniem. Zwykle jogurty, kanapki z serem i herbatę na śniadanie. Robię to sama, ponieważ moi rodzice są zawsze w pośpiechu, w godzinach porannych. Wychodzimy z domu razem i pędzimy do przystanku autobusowego. Jeżdżę do szkoły autobusem i to zajmuje mi mniej więcej dwadzieścia minut. Ja zwykle spędzam sześć godzin w szkole, a około 2 popołudniu wracam do domu.Jestem głodny, jem obiad i odpoczywam na chwilę. Potem sprzątam mój pokój, myję się, odkurzam. Jednak czasami dostaję tyle pracy domowej.
Na godzina piąta moi rodzice są z powrotem i mamy podwieczorek. Jest to najlepsza część dnia. Wszyscy ebjoy it very much. Później odrabiam moje zadania domowe. Jeśli nie ma wiele do zrobienia to słuchama muzyki lub odwiedzam mojego przyjaciela.
Wieczorem na kolację a potem oglądanie telewizji z moimi rodzicami. Lubię oglądać nowości i ciekawe filmy. Około 11 popołudniu prysznic i przygotowuję się na łóżku. Kilka minut później jestem już w łóżku i spiętak, aby wstać rano. Oczywiście oprócz weekendów i wakacji
2009-10-28T17:35:55+01:00
Zazwyczaj budzę się o 7 godzinie, oprócz weekendów. Kilka minut później jestem gotowa by wstać. Szybko ścielę łóżko i idę do łazienki. Dokładnie myję zęby, twarz i czeszę włosy. Potem ubieram się i idę do kuchni. zazwyczaj jem jogurt kanapkę z serem i szklankę herbaty na śniadanie. Robię to sama, bo moi rodzice rano zawsze się spieszą. My opuszczamy razem dom i idę na przystanek autobusowy. Ja jadę autobusem mniej więcej 20 minut. Zazwyczaj w szkole jestem 6 godzin i o godzinie 14 jestem w domu. Jestem głodna, jem obiad i odpoczywam. Potem sprzątam w pokoju i opróżniam śmietnik. Czasami biorę się za pracę domowe. O 17 wracają moi rodzice i jemy popołudniu przekąski. To jest najlepszy czas w moim dniu. My wszyscy bardzo to lubimy. Potem odrabiam lekcję.Jeżeli nie jest ich zbyt dużo to słucham muzyki, lub odwiedzam przyjaciół. Wieczorem jem kolację, a po niej oglądam telewizję z rodzicami. Lubię oglądać wiadomości i interesujące filmy. O 23 idę pod prysznic i jestem gotowa, by pójść do łóżka. Kilka minut później jestem właśnie w łóżku i zasypiam, a budzę się następnego dnia rano. To są moje codzienne rutyny, które oczywiście łamię w weekendy i podczas wakacji.
2009-10-28T17:42:25+01:00
Zazwyczaj obudzić godzina siódma z wyjątkiem weekendów. Kilka minut później jestem gotów wstać. I szybko nawiązać łoże i idź do łazienki. I dokładnie szczotką moje zęby, umyć twarz i włosy grzebieniem. Następnie ubrać i zrobić drodze do kuchni. I zwykle jogurty, kanapki z serem i herbatę na śniadanie. Robię to sama, ponieważ moi rodzice są zawsze w pośpiechu, w godzinach porannych. Wychodzimy z domu razem i pęd do przystanku autobusowego. Chodzę do szkoły autobusem i to zajmuje mi mniej więcej dwadzieścia minut. Ja zwykle spędzić sześć godzin w szkole, a około 2 popołudniu do domu. Głodny, jem obiad i odpoczynek na chwilę. Potem posprzątać mój pokój, umyć się, odkurzacz i puste bin. Jednak czasami dostaję tyle pracy domowej.
Na godzina piąta moi rodzice są z powrotem i mamy podwieczorek. Jest to najlepsza część dnia. Wszyscy ebjoy it very much. Później zacząłem robić mój komework. Jeśli nie ma wiele do zrobienia i do słuchania muzyki lub odwiedzić mojego przyjaciela.
Wieczorem na kolację a potem oglądanie telewizji z moimi rodzicami. Lubię oglądać nowości i ciekawych filmów. Około 11 popołudniu prysznic i przygotować się na łóżku. Kilka minut później jestem już w łóżku i zasnąć tak, aby wstać rano. To rutynowych jest oczywiście podziałem na weekendy i podczas wakacji.