Popraw tekst zastępujac rzeczownikami zbyt rozbudowane sformułowania. Jeśli będzie to konieczne, zmień formę gramatyczną niektórych wyrazów.

Miałam wolny ostatni dzień tygodnia. Nie wiedziałam, czy pójść tam, gdzie mogłabym pograć w tenisa, czy tam, gdzie mogłabym popływać. Pojazdem komunikacji miejskiej pojechałam do centrum sportowego. Mężczyzna pilnujący bezpieczeństwa w wodzie zwrócił mi uwagę, że nie mam wymaganego nakrycia głowy. Nie chciałam się kłócić, więc odwróciłam się na pięcie i poszłam do sali z przyrządami i przyborami do ćwiczeń. Spotkałam tam, Karoliną, z którą chodziłam do szkoły podstawowej. Miałyśmy sobie dużo do powiedzenia, więc poszłyśmy pogadać do naszego ulubionego miejsca, w którym podają pyszne ciasto z jabłkami.

help! ;)

2

Odpowiedzi

2010-03-22T22:01:39+01:00
Ostatni dzieńtygodnia.Nie wiedziałam czy pójść pograć w tenisa,czy popływać.Pojechałam do centrum sportowego.Mężczyzna na pływalni zwrócił mi uwagę,że nie mam czepka.Więc poszłam do sali z przyrządami do ćwiczeń.Tam spotkałam dawną koleżankę.Miałyśmy sobie wiele do opowiedzenia.Więc poszłyśmy na ciastko z jabłkami,w nasze ulubione miejsce.
35 4 35
2010-03-22T22:03:42+01:00
Miałam wolną niedzielę. Nie wiedziałam, czy pójść na kort tenisowy, czy na pływalnię. Tramwajem pojechałam do centrum sportowego. Ratownik zwrócił mi uwagę, że nie mam wymaganego czepka. Nie chciałam się kłócić, więc odwróciłam się na pięcie i poszłam do siłowni. Spotkałam tam Karolinę, z którą chodziłam do podstawówki. Miałyśmy sobie dużo do powiedzenia, więc poszłyśmy pogadać do cukierni.



Napisz prywatną wiadomość
39 4 39