Odpowiedzi

2010-03-23T10:23:53+01:00
Droga Aniu!
Piszę do Ciebie, ponieważ chciałabym opisać Tobie maniery dobrego wychowania. Głównie chodzi o to jak się przyzwoicie zachowywać.
Żeby być dobrym człowiekiem to nie wolno robić czegoś wbrew woli twoich rodziców, znajomych, koleżanek, kolegów. Trudno jest takim człowiekiem być ale to wystarczy czasu. Jeżeli będziesz posłuszna dla rodziny, oni również będą Ciebie dobrze traktować, a jak będziesz złym człowiekiem to ludzie będą mieli o Tobie złe zdanie.
Dlatego zachowuj się dobrze i będzie ok !

Pozdrawiam :
Maja
4 1 4
2010-03-23T10:30:15+01:00
Cześć Kaśka !!! 23,03,2010r
(akapit I ) droga Kasiu piszę do ciebie ponieważ zauważyłam że twoje zacowanie jes nie odpowiednie do twojego wieku .
(akapit II) ciągle tylko przeklinasz wyzywasz wszystkich jednym słowem poprostu dokuczasz nawet tym słabszym . Więc ja postanowiła że Napisze ci kilka zasad dobrego wychowania przede wszystkim musisz byś wyrozumiała dla innych, moi rodzice zawsze powtażali mi że po przed posiełkiem trzeba wzmówić modlitwę , a po tzreba odniesć talerz . Trzeba również chodzić do kościoła i modlić sie do Pana Boga , oraz leguralnie się uczyc a jeśli cię ktoś zacznie przezywać lekceważ to .
(akapit III ) Mam nadzieję że wystarczająco pomogła jeśli chodzi o twoje zachowanie kasiu .

Joanna .

=]
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-23T10:41:35+01:00
Droga Asiu!
(akapit) Piszę do Ciebie ten list, by opowiedzieć Ci o dobrych manierach i zachowaniu przy stole, o których była mowa na mojej ostatniej lekcji.
(akapit) Wielu ludzi robi źle, stawiając na pierwszym miejscu wygląd. Podstawą wyrobienia sobie pozytywnej opinii u innych ludzi jest dobre zachowywanie i stosowanie się do zasad zachowania przy stole. Mianowicie należy przede wszystkim potrafić zachować się w miejscach publicznych np: nie palić, nie wyrzucać papierków itd. Dobre zachowanie należy również zachować w kościele. Jednak najczęściej pojawiającym się problemem jest brak kultury i dobrych manier przy stole.
Posługiwanie się sztućcami, serwetką i nie tylko każdy powinien mieć w małym paluszku.
(akapit) Mam nadzieje, że moje rady w jakiś sposób pomogą Ci w życiu. Znając jednak nie trzeba Ci tego przypominać.
Kochająca Aneta
2 3 2