Odpowiedzi

2010-03-23T15:16:06+01:00
Ojczyzna dla każdego człowieka jest całym pęknem jake może mieć.
Są to dla niego piękne chwile spędone z przyjaciólmi lub samotne spacery w zachodzie słońca. Jest to ktaj w którym się urodził, szanuje go i kocha.
Ojczyzna w swojej głębi kryje rózne zagatki. Każdy jej element jest piękny i zarówno zaskakujący. Które można podziwiać i zachwycać się nim.
Ojczyzna od małego wychowuje nas i chroni przed złem. Daje nam dużo radości i szczęścia. Ojczyzna jest dla mnie czymś bardzo wyjątkowym, na karzdym moim kroku mojego życia mnie zaskakuje.!!!Coś takigo!?? jestem dyzlektykiem więdz mogą być tu błędy
4 1 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-23T15:17:36+01:00
Ojczyzna jest dla mnie czymś bardzo ważnym. Jest ważna, bo wiele przeszła podczas obu wojen. Polskę traktuję ja dom, tu się urodziłem, tu mam rodzinę i przyjaciół. Nie chciałbym stad wyjechać na stałe, bo moja ojczyzna jest dla mnie bardzo ważna. Chociaż niektórzy śmieją się z naszego kraju, z prezydenta, ludzi, a nawet naszych dróg, mi to nie przeszkadza. Kocham Polskę taką, jaka jest. Bo w mojej ojczyźnie jest mi bardzo dobrze. Za dużo się tu działo, za dużo osób przelało za nasz kraj swoją krew, aby teraz wybrzydzać i narzekać na sprawy, do których można się przyzwyczaić, a nawet polubić. Wątpię, żeby w jakimkolwiek kraju było mi lepiej niż w mojej kochanej Polsce, w moim domu, gdzie mogę mówić ojczystym, pięknym językiem. Jestem dumny z mojej ojczyzny, którą bardzo kocham, że pomimo tych wielu przeciwności nie poddała się i nadal istnieje na mapie świta jako wolny, piękny kraj. Kraj w którym przetrwały bardzo piękne tradycje, w którym obchodzimy święta, z których możemy być dumni, w którym szanuje się chleb czy choćby bociany. Polska, której ziemia przesiąknięta jest krwią Polaków, która nigdy się nie poddała, która jest cudownym krajem jest moją ojczyzną. Moim bardzo ważnym miejscem.

Mam nadzieję, że mniej więcej o to chodziło.
5 4 5