Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-23T16:06:55+01:00
Wysyłam ci w załączniku skecz, który sobie wymyśliłyśmy tak z nudów... :)
1 5 1
2010-03-23T16:09:32+01:00
"Przemiana"

Młoda dziewczyna wybrała się wieczorem na spacer,było około godziny 21.Wieczór był bardzo ciepły.Sofia jednak miała uczucie jakby ktoś ją śledził.
Myślała że jakiś mężczyzna ją śledzi gdyż wcześniej w klubie przyczepił się do niej jakiś chłopak.odwróciła się lecz nikogo nie było.
przyśpieszyła kroku,kiedy nagle poczuła na szyi chłodny oddech była pewna ze ktoś za nią stoi,odwróciła się i tym razem tez nic nie zobaczyła.
bardzo się wystraszyła,zaczeła biec wtem coś ja pochwyciło i ugryzło w rękę.Upadła była w pół świadoma,wokół niej ktoś się kręcił.był zimny jak lód,co pomogło Sofi dojść do pełnej świadomości.
wtedy mogla zobaczyć kogoś w pełnej okazałości.Była to kobieta piękna o posągowej figurze i tak wspaniałych rysach twarzy że zapewne spodobała by się niejednemu mężczyźnie.
Kiedy ujrzała że sofie się ocknęła uśmiechnęła się szyderczo,wyszczerzyła swoje kły,okazała się tym samym że jest ona wampirem.
w kilka chwil później z ciałem sofie zaczęło sie coś dziać,widać ze odczuwała ból,po krótkim czasie wszystko ustało,skóra sofie przybrała taki sam kolor jak wampirzycy.Tamta uśmiechnęła się do dziewczyny
i powiedziała jej,ze wybrała ja sobie aby mieć towarzystwo,gdyż pachniała ona tak pięknie i tak specyficznie.
Od tamtego wieczora nikt nie widziała sofie i nikt nie wie co się z nią stało.


kategoria to raczej science fiction,
mam nadzieje ze się spodoba