Odpowiedzi

2010-03-23T16:16:57+01:00
Było to dwa lata temu lub rok temu no i właśnie....co ja takiego mówiłam? A już pamiętam było to dwa lata temu lub rok temu ale już to pomińmy. Był ranek nie chciało mi się wstać , ale do szkoły trzeba iść.Zeszłam na dół i chciałam założyć moje nowe adidasy ale mama krzyknęła.
-Kochanie załóż kalosze!
-Dlaczego nie pada deszcz?
-Teraz nie pada ale w nocy padał.
-No dobrze.
Poszłam do szkoły a po lekcjach wypożyczyłam książkę. Przyszłam do domu i gdy doszłam do 5 rozdziału nagle znalazłam się w innej krainie.Byłam przestraszona nie wiedziałam co robić. Zaczęłam płakać niemniej jednak ujrzałam chłopca i krzyknęłam do niego tak.
-Chłopcze co to za kraj?
-To fantazja. Niesamowity kraj.
-Dziękuję. A jak z tego miejsca wrócić do miasta Kaznodziej?
-Nie wiem ale wydaje mi się że taka pani tu za rogiem będzie wiedzieć.
-Aha. Dziękuję bardzo.
Poszłam dalej i zobaczyłam wielkie ciastka drzewa i inne duże rzeczy. Doszłam do tej pani spytałam się jak wrócić do domu czyli do miasta Kaznodziej, ale ona nie wiedziała.Wróciłam się do tego miejsca w którym się znalazłam.Dalej poszłam do pewnej Restauracji chociaż nie wiem jak to nazwać. Zobaczyłam tam wielkie ciastka i je kupiłam bo byłam bardzo głodna. Gdy zjadłam pomodliłam się i poprosiłam Boga żebym znalazła się już w domu. Tak jak nagle znalazłam się w tej krainie tak nagle znalazłam się w domu. Skączyłam czytać książkę i szybko poszłam przytulić mame i tate i powiedziałam jak to dobrze że są zew mną razem na tym świecie.
34 2 34