Od roku mieszkasz w Londynie .Do tej pory pracowałeś jako recepcjonista w hotelu, ale został on właśnie zamknięty. Dzisiaj znalazłeś ogłoszenie z ofertą podobnej pracy w innym hotelu. Napisz list, w którym :
- określisz w jaki sposób natrafiłeś na to ogłoszenie i podasz powód dlaczego Cię ono zainteresowało,
-krótko opiszesz swoje dotychczasowe doświadczenie i określisz dlaczego ono może byc korzystne przy wykonywaniu oferowanej pracy,
- przedstaw dwie cechy, które Cię predestynuja do wykonywania tej pracy i krotko uzasadnisz ich przydatność,
- wyrazisz gotowość stawienia się na rozmowę w sprawie pracy i zaproponujesz zwrócenie się do twojego poprzedniego pracodawcy o referencje

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-28T18:39:34+01:00
Dear Sir,
I am writing to apply to the position of receptionist in your hotel.

I read the advertisement about this job in "Times", which appeared last week. I recognized it at once, because in last month I have been working on similar position. That was very good experience. I had to receive guests and answer phones. It is obvious that it will help me in working in your hotel. I am very hard-working, I will be involved with my tasks. I really like to know new people, I am contact.

I hope I will be able to use my experience and skills to prove I am a good employee. I would accept every time you will suggest me to meet and talk about job. I can acquire my references from last employer.

I look forward to hearing from you.
Yours faithfully,
XYZ
4 3 4