Odpowiedzi

2010-03-23T17:27:32+01:00
Droga Agnieszko.
Chciałbym Ci opowiedzieć o moim koledze z Afryki. mieszka On w Pretorii w Republice południowej Afryki. Ma na imię Mambe. Jest on przyjacielskim i miłym chłopcem. Lubi On grać w piłkę nożną. Dobrze się uczy. Mieszka on w biednej rodzinie i nie stać go czasami na książki. Proszę cie abyś powiedziała swoim znajomym o nim. Chciałbym Cię prosić abyś mi pomogła mi zebrać pieniądze i kupić mu książki. Myślę że to pomoże mu się dalej uczyć.
Serdecznie Cię pozdrawiam.
Artur.
2010-03-23T17:29:42+01:00
Drogi Kakajo
Piszę ten list o moim najlepszym koledze z Afryki.Jest bardzo miłym chłopcem lecz słabo mówi po polsku i ma 12 lat, jego skóra ma kolor czarny ma zielone oczy,włosy ma takie śmieszne bo kręcone.
Jest nieśmiały ale bardzo gadatliwy bardzo chciałby się z wami zapoznać. Ja mówiłem wam że jes bardzo fajnym uczniem ponieważ dobrze się uczy przyleci za dwa tygodnie .
1 5 1
2010-03-23T17:41:44+01:00
Droga Kasiu!
jak juz wiesz niedawno bylam z rodzicami na wycieczce w afryce.
jestem bardzo zadowolona z tej wyprawy,gdyz zyskalam nowego przyjaciela z afryki.ma na imie -makalu-taki.na czarne,jak zreszta sie pewnie domyslasz wlosy oczy ma koloru czarnego jest bardzo szczuply i wysoki.mam dobrze opanowany jezyk angielski wiec sie z nim bez problemu porozumialam ,choc mieszkamy w dwoch roznych swiatach mamy mnostwo wspolnych zainteresowan.obiecalam ze bede do niego pisac listy,poniewaz tak gdzie on mieszka jest dopbrze rozwinieta cywilizacja ,jedna przy naszych technologiach to i tak nic.
pozdrawiam cie serdecznie

Ps.Jak tylko wroce to dam ci znac i opowiem wszystko ze szczegolami oraz pokaze ci zdjecia z moim nowym przyjacielem

:D MYSLE ZE TROSZKE POMOGLAM.jesli nawet to moze to byc wstep lub czesc rozwiniecia;*
1 5 1