Odpowiedzi

2010-03-23T17:36:07+01:00
Moja koleżanka ma na imię Beatka i ma trzynaście lat. Chodzi razem ze mną do 1 gimnazjum. Jest osobą szczupłą i wysoką. Ma niebieski oczy, mały nos i wąskie usta. Jej cechą charakteru jest przede wszystkim koleżeństwo. To dobra i miła dziewczyna otwarta na ludzi. Często pomaga mi w trudnych sytuacjach. Czasem bywa nawet zabawna. Lubi przyrodę , dlatego przynajmniej raz w tygodniu jeździ na wycieczki rowerowe do lasu.W wolnych chwilach czyta książki przygodowe.
Według mnie jest to najsympatyczniejsza osoba w klasie. Życzę każdemu takiej przyjaciółki jak Beata.
9 2 9
2010-03-23T17:37:07+01:00
Mój kolega ma na imię Marcin. Jest wysokim blondynem o dużych, niebieskich oczach. Ma jasno-śnieżną cerę z lekkimi piegami. Bardzo podoba się dziewczynom, z tego wynika że musi być przystojny.
Z Marcinem przyjaźnię się od trzech lat i nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze, gdy tylko go potrzebuję jest blisko mnie. Rozmawiamy o wszystkim, zawsze daje mi dobre rady, gdy nie wiem jak w danej sytuacji postąpić. Nasze tajemnice zostają tylko między nami, nigdy nie mówi o tym osobom trzecim. Razem się uczymy, chodzimy do kina, gramy w piłkę, każdą wolną chwilę jesteśmy razem. Marcin ma same zalety jest życzliwy, uczynny, prawdomówny. Jest to przyjaciel jakiego można sobie wymarzyć.
8 3 8
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-23T17:48:32+01:00
Moim dobrym przyjacielem, którego bardzo cenię jest Bartek. Jest on młodym, zwariowanym szesnastolatkiem. Mieszka niedaleko mnie- jakoś 15- 2o kilometrów odległości. Poznałam go na wakacjach i uważam, że jest on na prawde miły i zabawny.
Ma on czarne włosy, które podkreślają jego piękne błękitne oczy. Jest on szczupłym młodzieńcem a karnację ma bladą. Lubię jego styl, ponieważ jest on oryginalny i mało jest osób w mojej miejscowości ubieranych w taki sposób.
Cenie go również za jego złoty charakter. Jest on miłym, życzliwym i wspaniałym przyjacielem. Wiem, że mogę na nim polegać. Zawsze gdy droczą mnie jakiekolwiek problemy, to wiem, że mogę z nim porozmawiać na każde tematy.
Chciałabym, aby każdy chłopak w takim wieku był taki jak on. Wtedy, świat byłby o wiele lepszy :)
12 4 12