Odpowiedzi

2010-03-23T18:20:37+01:00
Drogi nauczycielu!


Zapraszam panią/pana do odwiedzania szkoły,ponieważ ta szkoła jest najwspanialszą ze wszystkich.A nasze miasto to trzeba obejrzec koniecznie,ponieważ jest duże,i jest dużo do zwiedzania.

Pozdrawiam

Uczennica GIM1 w warszawie.
1 1 1
2010-03-23T18:26:04+01:00
MSC-DATA
Drogi Nauczycielu.
Na wstepie mojego listu chciałabym Pania poinfirmować o celu mojego listu,a wiec chce Pania zacgecic do odwiedzania naszej szkoły i okolic.
W naszym miscie jest duzo atrakji zwiazanych z wypoczynkiem .Mysle ,ze jest Pani osoba lubiaca wycieczki i chetnie odwiedzajaca zakatki naszego kraju.W naszym miescie bedzie mogła Pani spacerowac po swierzo pachnacym parku o odduchac gladkim powietrzem oraz cieczyc sie nadchodzaca wiosna.Chcielibyśmy rowniz zeby odwiedziła Pani nasza szkołę i zobaczyła jak w niej wygląda.
Myśle ,ze pozytywnie rozpatrzy Pani moja proźbe i przyjedzie do naszej miejscowości .

pozdrawiam

prosze o napisaniu opini do tego listu do mnie .:)
1 5 1
2010-03-23T18:36:45+01:00
Miejscowość,data

Drogi Panie ...........(nazwisko nauczyciela)

Chciałbym Pana/Panią zachęcić do odwiedzenia naszego miasta oraz naszej szkoły.
Na początek chciałbym opowiedzieć o naszym wspaniałym mieście .......... (nazwa). Ma ono ......lat. Posiada wiele ciekawych zabytków, które koniecznie musi Pan/Pani zwiedzić, np. .............. (ratusz czy coś takiego wpisz) , który jest naszą najstarszą budowlą. Warto jest również zwiedzić nasz park, w którym jest cicho i spokojnie. Czasami można zobaczyć gdzieniegdzie wiewiórkę.
Jeśli mowa o naszym mieście to warto jest odwiedzić naszą szkołę. Warto zaznaczyć, że jest to piękny i duży budynek. Nasi nauczyciele organizują wiele wspaniałych wycieczek oraz konkursów, więc się tutaj nie nudzimy. Najbardziej podoba mi się ogromna sala gimnastyczna na której odbywają się apele i występy szkolne. (możesz jeszcze coś dopisać :) )
Myślę, że zachęciłem Pana/Panią do zwiedzenia naszego miasta.

Uczeń
(imię i nazwisko)