!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!50 PUNKTÓW ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napiszę e-maila do marka w którym opisuje swoje przeżycia w zeszłym tygodniu . I jakie mam plany na ten tydzień . Za pierwszą dobrą odpowiedź daje naj . (Marek to imie przypadkowe . więc nie trzeba szukać w żadnej książce albo coś) proszę również o przetłumaczenie tego na polski .

1

Odpowiedzi

2010-03-23T19:30:23+01:00
A więc tak :

Dear Marek !
Last week a lot happened, I was in the cinema with Kate on the Alice in Wonderland I liked very the film and the acting Johnego Deepa was not forgotten!
I also bought a T-shirt shopping and trousers. Finally I found some nice in my size! This week was very nice but somehow it lacked in the next week you have a free graphics can meet, talk about the good old days!

Kisses
Drogi marku
W zeszłym tygodniu dużo się działo , byłam w kinie z Kasią na Alicji w krainie czarów bardzo mi się spodobał ten film a gra aktorska Johnego Deepa była nie zapomniana !
Byłam również na zakupach kupiłam sobie koszulki i spodnie . Wreszcie znalazłam jakieś fajne w moim rozmiarze !! Ten tydzień był bardzo fajny ale jakoś zabrakło w nim Ciebie w następnym tygodniu mam wolny grafik może spotkamy się , porozmawiamy o starych dobrych czasach !

Buziaki (i tu wpisz swoje imie)Może być ?