"Czy są ludzie, których warto naśladować?" - rozprawka. Odwołując się do dwóch przykładów z "kamieni na szaniec" oraz jednego z życia codziennego.


piszcie mi na poczte na zadane , a do zadania piszcie mi poprostu "ok".jak ktos mi napisze rozprawke prosto pod zadanie a nie na poczte zadane to zgłaszam spam.

pliis szybko.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-23T19:21:38+01:00
Miejsce na odpowiedź jest pod zadaniem, aby każdy miał do niej dostęp w wybranym miejscu i czasie (czyt. Regulamin)


---Myślę, że są ludzie, których warto naśladować. Postaram się to udowodnić poniższymi argumentami.
---Pierwszym z nich jest postać Rudego - jednego z głównych bohaterów powieści Aleksandra Kamińskiego pod tytułem "Kamienie na szaniec". Jan Bytnar był odważny. Nie uległ gestapo nawet po okrutnych torturach. Był wierny ojczyźnie do końca. Drugim bohaterem tej samej książki, którego warto naśladować był Alek. Podobnie jak Rudy zaistniał jako bohater. Charakteryzował się tymi samymi cechami. Był "nie do złamania". Oboje zostali zaszczyceni honorową nagrodą - Krzyżem Walecznych, a także byli bystrzy, zdolni i inteligentni . Trzecim przykładem jest postać z życia codziennego - nauczyciel. Oprócz zwykłych podręcznikowych definicji uczy nas jak postępować - co wolno, a czego nie, po części nas wychowuje. Uważam, że wszystkie wymienione przeze mnie powyżej przykłady powinny być autorytetem każdego młodego człowieka.
---Myślę, że na podstawie przywołanych powyżej argumentów, utwierdziłam wszystkich w przekonaniu, że są ludzie, których warto naśladować.
4 1 4